Přejít na obsah

Adaptér k telefonu


Leny

Doporučené příspěvky

A ten otlak už mi po půl roce pomalu mizí. :D S tím se nedá dělat nic jiného, než počkat, měl by snad časem zmizet úplně...

A samozřejmě jak píše milhausek - taky jsem ho vyhodil a jedu jen přes bluetooth, nebyl adaptér na můj telefon, tak jiná možnost ani nebyla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nápad dobrej..ale kdyz na telefonu mas nejakou sprcku tak ti to tam drzet nebude..stejne tak jako kdyz na telefonu budes mit prach apod... spis sem premyslel ze bych rozmotoval tehle stupidni drzak..a na ten plisek namontoval nejakej univerzalni drzak...nevite nekdo o necem?

Editováno: , autor: Kevinios
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem drzak odborne vykuchal (sroubovakem se rozstipne vejpul, odmontuje se zelena zakladni deska a vycvaknou se uchyty, pouze dva vystupky nejdou, tak jsem je ustip a zacistil pilnikem) a nalepil nanopodlozku...necekal jsem ze to bude tak drzet :D po nalepeni telefonu to vypada docela elegantne, kdyz ostatni vubec netusi jak to tam drzi :D ted uz jenom vytahnout nejakej kablik na dobijeni telefonu z toho origo drzaku.. nedelaj ste to uz nekdo, nebo nemate nejaky schema co kam zapojit/pripajit? Diky

Editováno: , autor: Kevinios
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ve škodovce mě to stálo 600kč, výměnu sem si udělal sám.

Cao prosim te stala se mi nemila vec loktem sem urazil konzili na GSM viz obrázek chtěl jsem se zeptat ve skodovce sis objednal tu listu i ti odsranili tu sratou listu? Popripadne odstranili kabelaz co zbyla po nonzole? 2be700f75af53d970ae413a21451723c.jpg Editováno: , autor: Dyzoon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve škodovce mi nic nedělali :) Už sem to dělal sobě a 4 známejm. Ve škodovce podle VIN objednám lištu a rámeček (viz foto na předchozí straně) bez výřezu a pak to jen vyměním. Musí ven odkládací schránka před spolujezdcem a za ní je kabeláž spojená konektorem, takže to jen rozpojím a konektor zaizoluju ;) Poprvé sem to dělal podle DP a pak už po paměti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...