Přejít na obsah

Zamrzly kryt vicka nadrze


Petrik85

Doporučené příspěvky

Ahoj. Mam problem. Uz dvakrat mi zamrzl kryt vicka nadrze. Mam otvirani vedle sedadla ridice

a at taham jak taham, nic se nedeje. Musel jsem vzit fen a ten kryt na boku auta prohrat.

Pak to jde teprve otevrit. Nestalo se vam to nekomu? Zajimalo by me jak tomu predejit.

Garaz nemam, parkuju na ulici. Diky moc, Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stalo sa mi to po tom ako som umyval auto. vecer po prejdeni asi 5km idem natankovat a ejha neda sa otvorit. tak som sadol do auta presiel dalsich 20 km a na dalsej pumpe uz bolo rozmrznute. musis si to vsetko do sucha poutierat potom ti tam nebude mat co zamrznut, popripade to tesnenie co tam je natriet niecim co sa pouziva napr. na tesnenie dveri aby neprimrzali. neviem co sa na to pouziva nikdy som to nepotreboval. ale skus nieco najst na nete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem v sobotu lítal na půmpě kolem auta a zkoušel otevřít, pak jsem se lehce do toho víčka opřel, spíš jsem na něj zatlačil, protože jsem si myslel že jsem ho naposledy špatně zavřel a pomohlo to.

Editováno: , autor: Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja strikam pred zimou vsechno co muze takhle zamrzat silikonovym olejem a nemam problem, ani jedy primrzly dvere... ani tohle.. stoji to par korun a fakt se to vyplati... otec jeden rok setril, nastrikal jenom predni dvere a ty jsme pak v poho otevreli a do zadu jsem lezl pres predek, od te doby nikdy vice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...