Přejít na obsah

kontrolky


perníkář

Doporučené příspěvky

Zdarec chalani,

mám problém se kterým si nevím rady.... během krátké doby se mi opět po druhé rozsvítila kontrolka airbagu nevím kde může být chyba v elektrice..... v pátek to půjde na VAG, tak nevím co s klukama v servisu vymyslíme.... zkouším se ptát ještě zde..... jinak, pojistky kontrolované, vše co jsem se dočetl a bylo k dispozici zde jsem zkusil podle mě je vše OK nebo nové takže nevíma v kabeláži se já nevyznám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

bag pravděpdobně venku nebyl a dokoce tam je i připojený ;) Začlo to dělat na podzim a po vymazání chyby se rozsvítí vždycky když je tak kolem nuly

Liší se nějak kroužek pod volantem nebo tam můžu dát jakýkoliv z OI (případně z OII pokud tam chci dát volant z OII)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám taky zkušenost. z ničeho nic na mě blikla kontrolka begu a už nezhasla taxem postupně zkouše esi tam vubec ten pytel je, paxem zkoušel kroužek, kabeláž ve volantu atd. ale pořád nic. stále chyba zkrat na kostru nebo plus, maly odpor atd..... nakonec že vykucham řídící jednotku co je mezi nohama spolujezdce a řidice. tak kuchám a kuchám a říkám si zkusím ten konektor řídící jednotky jen vysunout a vratit. napichnu na vag vymažu chyby a problem vyřešen:-) je to už přes dva roky a kontrolka se jeste nerožla. hedne štěstí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...