Přejít na obsah

Sunset


chlebicek

Doporučené příspěvky

U meho aktualniho auta mam dost zatmavena skla a nemuzu si to v lete vynachvalit. Rikal jsem si, ze to u dalsiho auta musim mit taky, ale u S2 si to urcite nenecham udelat z vyroby, protoze skodovka to u S2 s tim zatmavenim zrovna neprehani. Chapu ze S2 je spis pro konzervativni paprdy nez pro hustotypky, ale tohle zatmaveni je fakt bida.

post-23144-1231672585_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U meho aktualniho auta mam dost zatmavena skla a nemuzu si to v lete vynachvalit. Rikal jsem si, ze to u dalsiho auta musim mit taky, ale u S2 si to urcite nenecham udelat z vyroby, protoze skodovka to u S2 s tim zatmavenim zrovna neprehani. Chapu ze S2 je spis pro konzervativni paprdy nez pro hustotypky, ale tohle zatmaveni je fakt bida.

post-23144-1231672585_thumb.jpg

Což ty skla, ale hlavně ty poklice od vietnamců na tom fakt seděj, opravdu nádherný. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

SunSafe mám na svojí Oktávce taky, před tím jsem měl fólie 3M na zadních bočních oknech a to zatmavení je fakt úplně jiný, (posílám obrázky pro porovnání) neměl jsem zatím možnost vyzkoušet, jak se bude ohřívat interiér na prudkým slunci.

post-2969-1241673728_thumb.png

post-2969-1241673743_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

SunSafe mám na svojí Oktávce taky, před tím jsem měl fólie 3M na zadních bočních oknech a to zatmavení je fakt úplně jiný, (posílám obrázky pro porovnání) neměl jsem zatím možnost vyzkoušet, jak se bude ohřívat interiér na prudkým slunci.

Ja mám v Superbe Combi Sunset a som max spokojný,ešte tam mám od výroby na bočných oknách slnečné roletky a pan.strechu a som prekvapený,vôbec sa to neprehrieva na slnku,zastavili ma policajti a pýtali doklad od fólii,potom boli prekvapení,keď som im povedal že žiadne fólie nemám,že su to skla od výroby,možno sup.combi s pan.strechov ma to tonovanie tmavšie,kedže s blizka skoro nevidieť do interiéru.

Editováno: , autor: roomsterza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Sunset byva malo zatmaveny proto, ze by nefungovalo automaticke stmaveni zrcatek, protoze skoda chce mit vsechna okna stejne tmava (muselo by byt zadni sklo kufru malo a bocni hodne, ale to by lidi zase nadavali na design). Ja to resim sunsetem z vyroby a na zadni bocni dvere na okna nacvakavam stinitka (nad ramec roletky). Je to prislosko i pro Octavii (jiny kod).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Abych nezakládal nové téma - kdysi jsem viděl do Octavie nacvakávací clonítka padnoucí přesně do oken (origo Škoda). Na Superba II combi se to koupit dá, ale nemáte někdo nebo nevíte jestli se dělá i na krátkého? Ty mantáci v servisu mi to objednali prý podle VINu a už když jsem rozbaloval, praštila mě do očí cedule Superb Combi. Samozřejmě to nepasuje.... Jde mi o co největší zatmavení (mám 9 měsíčního syna) a projití technickou (firemní auto). Díky předem za jakoukoliv pomoc ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clony jsou i na sedan. Mám je. Jsou dobrý, ale počítej, že to opravdu hodně ztmaví a moc není vidět ven. Ale pro dítě, z vlastní zkušnosti je to neocenitelné. A jde to docela dobře i sundávat. Na nový jsem si objednal ty co jsou zatahovat do polstrování, ale to jde jen při objednání, nedá se dokoupit, což byla u současného chybička ;-)

Podle stránek Škody chyb řekl, že je tohle číslo, teď jsem se na tu clonu byl podívat, ale žádný štítek s označením na ní není. Pokud s tím budeš mít problém ozvi se, v práci budu mít fakturu s detaily.

» Sluneční clony zadních bočních oken

kód: DCK819001

cena: 2 672,30 Kč

http://new.skoda-auto.com/cze/service/accessories/pages/accessories.aspx?id=DCK819001&searchcat=0000000184&ref=%3fc%3d0000000184%26p%3d3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa to nejak neosvedčilo.. ak je na supe taky sunset ako na yetim, tak to "zbohom rodina".. dufal som, ze sunset mi bude stacit alebo bol som prekvapeny. rozdiel minimalny. toz prisli na to este folie s 20% priepustnostou a uz to lepsie vyzera aj funguje..

ak ma ale sunset na sposob Passatu CC, tak to by som do toho siel. Tak si predstavujem Sunset a nie okna o 1% zelensie ako v yetim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska namontoval originál Škoda. Montáž bez problémů, úchyty se nacvaknou na dveře pod gumové těsnění a síťka v rámu pak drží v nich.

Zvenku ani není na první pohled poznat, že je to vlstně jenom síťka. Při plně otevřených oknech za jízdy výrazně méně hluku, což mě překvapilo a potěšilo. Ztmavení posuďte sami, montoval jsem na již z fabriky ztmavená okna.

post-41036-0-44139500-1303322178_thumb.j

post-41036-0-47517800-1303322192_thumb.j

Tramvaj není součástí dodávky ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ta sitka je nasazena v ramu okna pomoci nacvocek. Kdyz se stahuje okno, sitka zustava na okne. Tedy - nejdou vyhazovat nedopalky z okna :-), ale zase to tlumi hluk, kdyz si otevres za jizdy okno.

Zaroven to stini, i kdyz nechas auto vetrat zadnima okynkama (treba na chalupe jsem to tak delal). Idealni s detmi, kdyz jsou male a spi v aute, tak je muzes nechat spat, aniz by na ne svitilo slunicko pri otevrenem okne - nejen stin, ale ani vosy dovnitr nemohou - coz je vyhoda proti vytahovacim roletkam, ktere maji okolo sebe prostor k ramu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj, taky prihodim. Nechal jsem vsechny okna polepit folii s pruhlednosti 35% jsem maximalne spokojeny. Na zadnich oknech diky barveni od vyroby jsou okna tmava dost a porad je z nich perfektne videt i za tmy a na predku je to tmaveni mirnejsi a v noci do auta videt neni. Takze pres den zatim policajti neprudi :)) tak uvidim

post-87154-0-61050100-1393077135_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...