Přejít na obsah

zadní pružiny


setr

Doporučené příspěvky

no já nevím,nikdy jsem to neřešil,koupil jsem novou octu 1,9tdí a byla hrozně snížená tlumiče a pružiny eibach tak jsem koupil novej předek tlumiče a pružiny jsem chtěl na tdíčko tak mě je prodali a ono to je hrozně nahoře,nejdříve jsem myslel že můžou bejt 4kolkové,ale prý má jiné,takže mě jen napadl ten kombík nebo nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano Eibachy i tlumiče a na pružinách je to i napsáno,všude jsem dřel na každém hupu a ,když jsem naprasknul přední nárazník tak jsem hned koupil jiné,ale fakt nevím okolik to bylo dole ale odost,ted to mám jak ofrouda,akorád zejtra to projedu a uvidím jestli se to nebude moc hejbat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano Eibachy i tlumiče a na pružinách je to i napsáno,všude jsem dřel na každém hupu a ,když jsem naprasknul přední nárazník tak jsem hned koupil jiné,ale fakt nevím okolik to bylo dole ale odost,ted to mám jak ofrouda,akorád zejtra to projedu a uvidím jestli se to nebude moc hejbat

No jestli byly černé tak je to sada pro-kit a to je jen 3,5cm a tam můžou zůstat seriové tlumiče no a jestli tam byly červené tak je to sada pro sport a tam je to snížení citelnější a už musí být vyměněný i tlumiče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nechci lhát,ale myslím že jsou černý,zejtra to vyfotím a dám to sem nějak večír,ale o všechno jsem drhnul,ale nadruhou stranu to sedělo parádně,pro mě ale nepraktické jezdím na chatu po polňáčkách atd.jen mě zarazilo že když jsem dal auto vedle dvojkového kombíka 4 kolky tak ten můj kraťas má prdel daleko víš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to byl dnes projet,a docela to drží,ještě jsem moc radši nepokoušel mokré a namrzlé zatáčky naplno :-) jinak ty péra jsou černé Eiabach.dnes jsem taky mluvil s kamarádem a říkal že tam ještě byla na každém tom péru nějaká černá podložka tak tu museli vyndat a i tak je to dost nahoře.přidám nějaké foto ale autí se nemyl :-))

post-11844-1232284347_thumb.jpg

post-11844-1232284366_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chlape to vypadá děsně opravdu :feve:

Tak dnes jsem zajel hned pro nové,koukali na to jako vrány,prý jsou to nejspíše pružiny combi v paketu pro špatné cesty,tak nevím jen že jsou označeny jedním červeným a dvěma zelenejma puntíkama :-)) Tak teď mám pro změnu myslím že 1červenej a 3nebo 4 bílé puntíky,jinak jsem dnes jel do origo servisu škoda a tam prý to označení taky neznaj tak už nevím kde to zistit.no jinak je to namontovaný odborně :-) a až to nějak během týdne namontuju tak doufám že už to bude OK dám foto a napíšu :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem zajel hned pro nové,koukali na to jako vrány,prý jsou to nejspíše pružiny combi v paketu pro špatné cesty,tak nevím jen že jsou označeny jedním červeným a dvěma zelenejma puntíkama :-)) Tak teď mám pro změnu myslím že 1červenej a 3nebo 4 bílé puntíky,jinak jsem dnes jel do origo servisu škoda a tam prý to označení taky neznaj tak už nevím kde to zistit.no jinak je to namontovaný odborně :-) a až to nějak během týdne namontuju tak doufám že už to bude OK dám foto a napíšu :-))

jestli je ta cervena spis hneda tak ty pruziny sou na kombi pro paket na spatne cesty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to možný že je to taková tmavší červenohnědá barva,tek je sundám příští týden a pak pryč snima :-))

Tak už tam mám konečně ty dobré pružiny,kdyby někdo chtěl offrouda tak písněte mám ty zadní pružiny na paket špatné cesty kombík :-))

Editováno: , autor: setr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...