Přejít na obsah

Koho by jste volili ?


creck

  

137 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

To ještě ten dnešek bude mit zajimavou dohru...pohrávám si s myšlenkou předčasných voleb...Co Vy na to?

Taky si myslim ..ODS je v rozkladu stejne jako Zeleni ... uz by to chtelo nakou novou stranu, soucasnejm uz veri jenom blazni..

Zajimalo by me kolik je tady taky "zajistenejch vysokoskolaku", ktery vystudovali po revoluci, ti co koncili skolu za komancu, tak by tu nemeli vykrikovat s ODSkou..

Nefandim ani socanum ani ODSce ta rozkradla po revoluci co mohla a to co predvadi v liberci za korupci je na povazenou...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt myslíš že to tak dopadne i budou předčasny volby??? Minulý typ Ti vyšel docela dobře...

Já myslím, že budou.

ČSSD nepoložila vládu zrovna teď pro nic za nic, ale proto, že kdyby ODS zvládla dobře předsednictví tak by měla ČSSD menší šanci na úspěch

v řádných volbách, v situaci jaká nastala dnes už Topolánek nemá takové postavené k vyjednávání v rámci EU, takže vlastně jeho předsednictví skončilo.

Navíc pochybuji, že bude Topolánek schopen znovu sestavit vládu, respektive ji sestaví, ale bude to vláda menšinová s nejasnou podporou.

Takže nezbývá nic jiného, než předčasné volby.

Avšak ne v létě, ale až na podzim, protože na podzim na více vyhovuje ČSSD, takže si myslím, že si to Paroubek už nějak vyjedná.

Ano, novou stranu by to chtělo a už ji vlastně i máme. Zatím o ni ale není nikde skoro ani zmínka.

Podle mě vše spěje k tomu, že po příštích volbách, ať už předčasných nebo nikoliv, zůstanou v parlamentu jen tři strany.

Všechno však může být úplně jinak, uvidíme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to hrozny, to prase tlusty bradavicnaty proste nemuze prekousnout, ze prohral volby a ted se mu to konecne povedlo. Navic ho dle meho hodne sere, ze on nemuze byt v cele predsednictvi a navic ho jeste asi hodne trapi, ze to Topolanek a dalsi dle meho celkem na urovni zvladaji i v teto nelehke dobe.

Jestli vyhraje volby CSSD v cele s Paroubkem, Rathem, Sobotkou, Haskem a podobnejma idividuama (musel bych byt sprostej) tak zcela vazne budu premyslet o tom kam odsud odejit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No předčasný volby jsou podle mě jisté a teď aby se povedli co nejdřív, protože čím později budou tím větší šance má pablbek na oblbování oveček a vymýšlení lží na poškození ODS. Vymýšlet kam jít nemusím já mám rozhodnuto už dávno, a bude to hooodně daleko, mám tam příbuzné tak i start bude jednodušší, než jít do cizího :t . Jen pro manželku potřebuji pádné důvody, já bych byl pryč už dávno, kurňa teď mě napadlo, že ten dement mi vlastně pomáhá v mém snu, no fuj to je hnusná představa by mi to snad i znechutil :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3x hurá. Tohle už opravdu nešlo. Vláda založená na korupci. Která se ani netajila tím, že lobuje za cizí zájmy(za úplatky). Situace byla neudržitelná.

Budou předčasné volby a snad vyhraje nějaká strana přesvědčivě, aby nemuselo dojít k tomuto.

Vydírání, několik ministrů stíháno. Politické tlaky na policii... Prostě té špíny bylo moc.

Reformy jen tak na oko.

Zajímavé, že voliči ODS vůbec neuznávají demokratické procesy. :)

A neznamená to, že bude vládnou paroubek protože svrhnul vládu. Vláda nemá podporu parlamentu ani u lidí takže skončí. A buď sestaví novou - nepravděpodobné. Nebo budou demokratické volby a budeme doufat že nějaká strana vyhraje přesvědčivě.

Proto přestaňte kecat hovna a jděte k volbám.

mischicka: Ale prosimtě ty si myslíš, že jde vládnou s vyrovnaným rozpočtem? Žádná vláda ho nikdy neměla. Tenhle světový systém je na tom založen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, stojí to za prd. ODS to určitě nebude.

Naší politické scéně by pomohlo kdyby odešel Topolánek a Paroubek. A kdyby vládla silná vláda, která by měla jasnou většinu a nemusela vydírat další poslance.

Je to ostuda: hoďte na toho blázna síť - tohle snad neslyšíš ani ve čtvrté cenové. Póvl.

http://www.novinky.cz/domaci/164753-hodte-...-ho-vypnul.html

Nevím jestli Bendl a Bém tedy symboly korupce by straně pomohli.

Tady zajímavej článek: http://zpravy.idnes.cz/jak-nejmenovany-maf...02206_media_jan

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3x hurá. Tohle už opravdu nešlo. Vláda založená na korupci. Která se ani netajila tím, že lobuje za cizí zájmy(za úplatky). Situace byla neudržitelná.

Budou předčasné volby a snad vyhraje nějaká strana přesvědčivě, aby nemuselo dojít k tomuto.

Vydírání, několik ministrů stíháno. Politické tlaky na policii... Prostě té špíny bylo moc.

Reformy jen tak na oko.

Zajímavé, že voliči ODS vůbec neuznávají demokratické procesy. :)

A neznamená to, že bude vládnou paroubek protože svrhnul vládu. Vláda nemá podporu parlamentu ani u lidí takže skončí. A buď sestaví novou - nepravděpodobné. Nebo budou demokratické volby a budeme doufat že nějaká strana vyhraje přesvědčivě.

Proto přestaňte kecat hovna a jděte k volbám.

mischicka: Ale prosimtě ty si myslíš, že jde vládnou s vyrovnaným rozpočtem? Žádná vláda ho nikdy neměla. Tenhle světový systém je na tom založen.

A kde je ta demokracie? To jako to, že 4 lidi v rozhodnou o osudu celé republiky je demokracie??

Je mi jasné, že vyrovnaný rozpočet je jen vysnětá meta, ale porč vlády ČSSD vytvářely rekordní schodky v době, kdy krize nebyla a dalo se šetřit?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naší politické scéně by pomohlo kdyby odešel Topolánek a Paroubek. A kdyby vládla silná vláda, která by měla jasnou většinu a nemusela vydírat další poslance.

S tímhle naprosto souhlasím.

Jako doživotní nevolič ČSSD si velmi vážím Zemana za to, že se ve správný čas sebral a odešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký 4 lidi? Pokud vím tak proti vládě hlasovalo 101 poslanců.

Jestli šlo vládnou hospodárněji to je otázka. Spousta věcí tu nebyla a ještě není. Doháníme svět a to něco stojí.

Zeman sice nebyl gentleman, ale když ho srovnáš s Paroubem, Špidlou nebo Grossem, tak to byl dobrý politik. Navíc jeden z mála bláznů, kterým šlo o ideály, který dokonce asi nebyl úplatný.

Ono se to asi nezmění, takhle to tam prostě funguje přišli zelení a nějaká změna? Ne, zapojili se také do kolotoče lol

Přijde mi, že žijeme na divokém západě. Mafián ministrem vnitra. Odstupující ministři si najednou vydělají stamiliony.

Je to k blití

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...