Přejít na obsah

Koho by jste volili ?


creck

  

137 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Ale bacha!

Tipnul bych, že nejpozději do měsíce, dvou potkám někde někoho, nejspíš v hospodě nebo v cukrárně (ačkoliv tam chodím jednou za 14 dní), řeč se svede na politiku a doslechnu se že ´ty, sem četl takovou jednu zajímavou věc...´, potom zopakuje tenhle spam a bude na něm demonstrovat prohnilost světového zlořádu a systému. To už potom k smíchu moc není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda čísla jsou to pěkný, ale dovedeš si představit, že by byl každej milionář? Zhroutilo by se světový hospodářství.

Ty peníze by ti byly úplně k ničemu, protože by jsi je neměl za co utratit. Přestalo by se vyrábět. To co je v obchodech,

by neměl kdo prodávat, takže by jsi si to mohl vzít zadarmo, samozřejmě do tý doby, než by se to rozebralo. Takhle by

to šlo se vším. Ani tohle forum by potom nebylo.

:palec2: no jasně, že je to kravina, to ví každý, kdo prodělal aspoň jeden semestr ekonomie. Horší je, že to prostě někdo nechápe, jeho úsudek potom bude formován právě takovým šytem. A to je realita.

Takže, z vtipu je nakonec epilog.

Editováno: , autor: flames
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to z nějakého mailu nebo co:

Krize

Překlad ze španělštiny ze dne 15.3.2009

Jednoduchý výpočet, ale zajímavý výsledek.

Jedno zamyšlení a výpočet španělského diváka, který byl zaslán CNN.

Plán na záchranu bank penězi daňových poplatníků, který je momentálně diskutován (mezitím odsouhlasený) v americkém parlamentu, bude obnášet nepředstavitelnou sumu 700 miliard dolarů, a to na rozdíl od skutečnosti,

že už 500 miliard dostaly.

Abyste si tuto sumu vůbec dovedli představit, ukáži vám následující výpočet:

Na planetě Zemi žije momentálně 6,7 miliardy lidí. Když vydělíme jen těch

700 miliard těmi 6,7 milardami, znamená to, že KAŽDÝ JEDEN obyvatel Země dostane 104 milionů dolarů!!!!!!

Touto sumou by mohla být jedním rázem zlikvidována chudoba na celém světě, ba co více, každý obyvatel by se stal milionářem!!!

Španělský divák došel k následujícímu závěru:

Očividně máme s rozdělováním bohatství maličký problém.

Podívejme se ale na jeden blíže ležící příklad- do Španělska:

Španělský stát podpořil banky sumou 30 miliard Euro, které pocházejí z kapes daňových poplatníků tím, že převzal na sebe dluhy bank ve výši 30 miliard Euro.

Podle aktuálních údajů má Španělsko momentálně 46 063 511 obyvatel.

A nyní opět trochu počítání:

30 000 000 000 : 46 063 511= cca 651 miliónů Euro !!!!pro každého Španěla!!!!

Když vezmeme, že každá rodina má 4 členy , dostala by každá rodina

cca 2,5 miliardy Euro.

Hm, z takových peněz se ty hypotéky už snad dají zaplatit.

To je krize. Očividně se vyplatí považovat nás za hlupáky.

Flames: asi lekce ze základů matematiky by neškodila!!!! V prvním případě jde o odhadem o něco přes 100 USD na hlavu a ve druhém případě odhadem o něco kolem 700,- Euro na hlavu. :doh

Už je jasné, jak je to s těmi tvými čísly. Slepě věříš všemu, i zjevnému nesmyslu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole ten Spanel , to tam vzali analfabeta ? :D

jde videt ze do zabavnych poradu (viz napr. nic nez pravda) cim vetsi mental , tim pro telku lepsi :smich:

ale zas treba kdyby vzali tech 700mld. dolaru a rozdali lidem v americe, tak by mozna udelali lip nez to cpat do nejakych bank :D kolik je amiku ? kolik by dostal kazdy ?

dpc proc mi taky nejaky banker chybickou nepripise taky aspon nejaky ten milionek na ucte :smich:

jinak tyhle volby bych nehrotil, ja neznam ani jednoho cloveka co volit byl a vetsina to ihned po obdrzeni hodila do kose, ja kdyz se volilo vstup do EU jsem v referendu hlasoval proti vstupu, takze ted nebudu ani chodit na nejake totalne zbytecne volby.

myslim ze z kamionu volebnich listku bylo pouzito tak max 5% :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaj ted to tu skocilo nez jsem dopsal :D

TomasB ty jsi opravdu samoliby , egoonanista, narcis,

ze jsi na 100% jedinacek ????

flames to tu hodinu pise jako vtip ,ale ne prijde velky Tomas s velkym B a hned jsou vsichni idioti

btw ted jsem zkousel kdyby Obama ty miliardy rozdelil mezi cechy, kdyby TomasB a Petr81 nedostali, ti maji dost a zadne prachy co si sami nevydelali nechcou, tak by kazdy cech dostal neco pres milionek a pul :D to uz jde

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw ted jsem zkousel kdyby Obama ty miliardy rozdelil mezi cechy, kdyby TomasB a Petr81 nedostali, ti maji dost a zadne prachy co si sami nevydelali nechcou, tak by kazdy cech dostal neco pres milionek a pul :D to uz jde

a když seš tak chytrej víš co by se stalo? Myslíš, že by si všichni obchodníci řekli to je fajn, že lidi mají peníze budou nakupovat, bude kšeft? Ano řekli, jen by se hned projevil taky obchodní talent a řekli by si lidi dostali prachů dost tak můžem všechno zdražit. Taky bych zdražil. Takže by to moc efekt nemělo protože by jen klesla nominální hodnota peněz a efekt nikde.

A přestaň si mě a Tomáše brát do huby, že nechcem co si nevyděláme - takhle rozumně naštěstí uvažuje spousta lidí. To, že ty jsi evidentně lempl je tvůj problém a mimojiný i kvůli tobě a tobě podobným na nějakou solidaritu můžu kašlat a podle toho taky státu platím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po přečtení dalších příspěvků koukám, že už nejsem aktuální ;) Ale kdoví, jestli se ti dá věřit, že jsi to nemyslel vážně :)

Promiň, jestli jsem zklamal.

ale můžete si aspoň přečíst můj report z koncertu: http://www.innocence-music.com/clanky.php?...z&Report=99

(bacha, propagace)

Editováno: , autor: flames
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přestaň si mě a Tomáše brát do huby, že nechcem co si nevyděláme - takhle rozumně naštěstí uvažuje spousta lidí. To, že ty jsi evidentně lempl je tvůj problém a mimojiný i kvůli tobě a tobě podobným na nějakou solidaritu můžu kašlat a podle toho taky státu platím

Tak pokud je nejake urazeni , napsat ze nechcete penize co si sami nevydelate, tak to pardon, to se omlouvam :smich: to uz fakt nevim co je normalni mluva a co urazeni

To ze je TomasB jedinacek, samoliby frajirek , narcis , jsem nevycet z techto prispevku,ale z prispevku ,ktere pise o zenach a o jeho zachazeni s zenami a davani jejich intimnich fotek verejnosti na internet, jeho psani jako ze je zena kus hadru s kterym muze zametat podlahu je nekdy az k placi, ale to je na jinou debatu a tady to rozhodne nechci rozebirat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že tě sere celej svět. Jsi neschopný lempl, kterej si neumí vydělat, v práci tě vyhodili od kompu k lopatě a asi ani sehnat babu si neumíš. Jinak čteš dost špatně, když už nic , tak minimálně jedináček nejsem, to je snadno doložitelné. Jakpak zacházím se ženami? :smich: Ještě si žádná nestěžovala, tak ti nějak nevím. Vlastně pardón, manželka prudí jak je obvyklé. Ale na fotky čumíš mezi prvníma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud je nejake urazeni , napsat ze nechcete penize co si sami nevydelate, tak to pardon, to se omlouvam :smich: to uz fakt nevim co je normalni mluva a co urazeni

To ze je TomasB jedinacek, samoliby frajirek , narcis , jsem nevycet z techto prispevku,ale z prispevku ,ktere pise o zenach a o jeho zachazeni s zenami a davani jejich intimnich fotek verejnosti na internet, jeho psani jako ze je zena kus hadru s kterym muze zametat podlahu je nekdy az k placi, ale to je na jinou debatu a tady to rozhodne nechci rozebirat.

kdo řekl něco o urážení, já jsem řekl ať si nás nebereš do huby, že racionálně myslících je naštěstí více.

A nevím kde teda Tomáš psal jak zametá se ženskýma, nějak jsem si nevšiml

A k tematu - doufám, že nas..ný ksicht pana Paroubka si na podzim zopakujem, rád si poslechnu další srovnání s rokem 48

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud nekdo napise nekomu tohle : Flames: asi lekce ze základů matematiky by neškodila!!!! V prvním případě jde o odhadem o něco přes 100 USD na hlavu a ve druhém případě odhadem o něco kolem 700,- Euro na hlavu.

Už je jasné, jak je to s těmi tvými čísly. Slepě věříš všemu, i zjevnému nesmyslu.

a kdyz pozna ze ze sebe udelal vola , snazi se sve ego zachranit misto omluvy dotycnemu takhle : po přečtení dalších příspěvků koukám, že už nejsem aktuální . Ale kdoví, jestli se ti dá věřit, že jsi to nemyslel vážně

ale umeni priznat chybu , to se asi v ODS nenosi ze ? vzdy za kazdych okolnosti musi byt ten nejkrasnejsi, nejchytrejsi , jen jeho nazor je spravny .......

coz ostatne primo cisi i z tvych prizpevku : kdo řekl něco o urážení, já jsem řekl ať si nás nebereš do huby, že racionálně myslících je naštěstí více.

vite jak poznate mezi 10 lidmi ODSaka ? 9 lidi rika ze ta barva je zelena, jeden ze je modra a kdo tvrdi neco jineho je vul a zaslouzi kamenem do hlavy

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak protoze jejich vzory co jim visi na skrini jsou opravdu k zamysleni, to jsou povetsinou sobecti lide, myslici pouze na svuj prospech, nevahajici udelat jakoukoliv spatnost pro svuj prospech,jedine co umi je lhat,lhat a lhat a kdyz uz neco praskne tak zase lhat a svadet vinu na druheho viz.

http://www.novinky.cz/domaci/170989-langer...ovy-skrine.html

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud nekdo napise nekomu tohle : Flames: asi lekce ze základů matematiky by neškodila!!!! V prvním případě jde o odhadem o něco přes 100 USD na hlavu a ve druhém případě odhadem o něco kolem 700,- Euro na hlavu.

Už je jasné, jak je to s těmi tvými čísly. Slepě věříš všemu, i zjevnému nesmyslu.

a kdyz pozna ze ze sebe udelal vola , snazi se sve ego zachranit misto omluvy dotycnemu takhle : po přečtení dalších příspěvků koukám, že už nejsem aktuální . Ale kdoví, jestli se ti dá věřit, že jsi to nemyslel vážně

ale umeni priznat chybu , to se asi v ODS nenosi ze ? vzdy za kazdych okolnosti musi byt ten nejkrasnejsi, nejchytrejsi , jen jeho nazor je spravny .......

coz ostatne primo cisi i z tvych prizpevku : kdo řekl něco o urážení, já jsem řekl ať si nás nebereš do huby, že racionálně myslících je naštěstí více.

vite jak poznate mezi 10 lidmi ODSaka ? 9 lidi rika ze ta barva je zelena, jeden ze je modra a kdo tvrdi neco jineho je vul a zaslouzi kamenem do hlavy

proc spojujes lidi tady s ODS?? co to je za nesmysl??

ty jsi jak uplnej blazen!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím ale, že tohle není specialita ODS a nýbrž se to táhne kompletně celým politickým spektrem... Proto je jakýkoliv sortýrování zcestný ;)

To s tím obrazem je zase zcela umělá bublina vyvolaná novinářema. Je to pořád to samý. Jeden na druhýho něco práskne, a ač to původně byla kravina, dělaj se kolem toho hrozný ciráty. Bůh ví, jak to s tím obrazem navíc bylo. "Nesmíš věřit všemu co říkaj v televizi" (cit. Pelíšky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že jste tu debatu ukončili, začínalo to tu vypadat jak přenos z parlamentu :D

Hele, co si myslíte o TOP 09 (pro neznalé - Kalouskova nová strana)?

Tak Kalousek mi jako ministr financí byl velice sympatickej i co se týče názorů na krizi a její řešení (tojest nerozhazovat), ale nevim. Názor na tu stranu si udělám a to snad každý AŽ PO TOM co vydají nějakej stranickej program, zaměření a cíle. Dřív dělat závěry je předčasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...