Přejít na obsah

Kontrolka motoru?


Vrbi

Doporučené příspěvky

Dobrý den mám prosím otázku - mám Fabii 1.4MPI 50kw rok 2000, po zapnutí klíče se mi neukazuje

kontrolka motoru už od doby kdy jsem auto kupoval v bazaru před 3roky. Je kontrolka tohoto typu fabie součástí nebo

se u starších typů nezabudovala? Vím že se mi rozsvítí EPC, ta taky souvisí s motorem, ale ikonka motoru ne. Děkuji moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patrne asi RJ do nejakeho roku neumely tuto kontrolku ovladat.

I kdyz uzivatelska prirucka (alespon tu co se mi podarilo stahnout z webu Skody, asi by to chtelo original co se davala v te dobe) rika neco jineho a fabie co jsem videl taky, tak to je asi v poradku. Te moji (1.4 44kw 2000) se to taky nerozsvecuje, diagnostika nic nerikala a auto jezdi v poradku. Tak jsem se s tim smiril.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm no právě mě říkal týpek co dělá do aut, že si není jistej, jestli ta kontrolka není úmyslně odpojená, auto bylo havarovaný co vím, tak nevím co se s tím všechno dělalo, opraváři tam občas kontrolku schválně odpojí, když je třeba poškozená lampda sonda atd nebo něco nefunguje jak by mělo, tak mám strach a chtěl bych vědět, zda kontrolka má být v mém autě nebo ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrbi skus rozobrat budiky .. a pozri ci nemas zaslepenu (izolackou alebo ja neviem cim) tu kontrolku kamaratovy som prerabal podsvietenie a nasli sme kontrolku zalepenu izolackou je pravda ze to bola kontrolka airbagu ale asi stoho dvovodu aby to nesvietilo ... pocas jazdy .. ;) a ak nebudes mat zaslepenu tak aspon zistis ci tam mas napajkovanu ledku motora alebo nie :) PS: ja mam tiez Fabiu 1,4 50 KW rok 2000 a kontrolka motora mi svieti ked zapnem zapalovanie ...

Editováno: , autor: Lukas1450
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by bylo pěkně v háji teda, opravář mi říkal že to není žádná sranda to zpět zapojit. V každým případě jestli má svítit a nesvítí, tak lidi co dávaj auta do kupy jsou pěkní h...jak to má normální člověk vědět, že ejdna kontrolka má svítít a nesvítí. Borec to zkoušel diagnostikou a když dal test kontrolka se ani nerozsvítila při zkoušce, zda jen svítí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna je bud zaslepena (to zistis behom zopar minut...rozober to) alebo este skusit ledku ci je funkcna :) ci nieje nahodou odpalena co pochybujem ale mohol ju niekto odpalit a hotovo a naspat poskladal budikya pritom nemusel nic zaslepovat odporucam pozriet premerat :)

Editováno: , autor: Lukas1450
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm ta to jsem zvědavej, v každým případě díky moc za rady všem. Zkusím zkontrolovat pojistky a pak zkusím mrknout na kontrolky, ale říkám kamarád zkoušel kontrolu přes VAG a kontrolka se ani nerozsvítila. tak uvidím. Když to rozdělám, stejně sám nic nevyřeším, zase takovej dobrej elektrikář nejsem:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...