Přejít na obsah

4.SRAZ OSTRAVSKA 6-7.6.2009 Beskydy-Malenovice


Doporučené příspěvky

Co já si pamatuju, tak na ostravských srazech vždy pršelo, tak si to nebudeme kazit nějakým sluníčkem lol .

Jinak jsem dnes projel trasu "spanilé jízdy", je to nějakých 80 kiláčků pěknou krajinou s několika občerstvovacími stanicemi, takže pohodička.

Informace pro ty, kteří chtějí dorazit až po obědě a přidat se k naší spanilé jízdě......odjezd bude cca ve 14.00 hodin od hotelu Rajská bouda.

Znovu opakuji, že kdo se do této chvíle nepřihlásil a přesto by chtěl dorazit,není žádný problém, všichni jsou vítáni.

Ve stručnosti dodám základní body programu:

10:00 příjezd k hotelu Rajská bouda

12:00 oběd

14:00 spanilá jízda

19:00 žranice, chlastačka,zábava, bowling, vyhlášení vítězů soutěže...atd.

ráno snídaně a šupky domů...

Kdo by se chtěl zúčastnit a nemá zrovna k dispozici vůz, ať se mi ozve, místa je dost.

Zatím čus bus.

Marek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, no .....tak já pro vás vezmu do kufru nějaké díly na připadné opravy.

Pro 3hrnky bude spanilka na Lysou k vysílači lol .

Mimochodem, pokud by byl zájem o stěrače BOSCH Retro Aerotwin 530/475 (OctaviaI, FabiaI), můžu přivézt pro účastníky srazu za nějakou akční cenu, cca 650 Kč, když tak SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to by mě taky zajímalo, jestli je třeba dálniční známka, já ji nemám :kuk: . Nevíte jak se nejlépe dostanu do Frýdku bez známky?

Blondakxxx, mužu se přidat? Jak jsme jezdili na srazy, tak jsme si davali sraz, jak se jede z Havru na Ostravu při odbočce na Šenov, je tam takové odpočívadlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pro společnou jízdu už z Havířova a je mi jedno jestli se scukneme na tom odpočivadle nebo na parkovišti u Teska , ale musíme se sejít kolem 8 hodiny :) .Aby Havířováci nebyli poslední. ;) Ale pánové musím něco napráskat,bonzovat se nesmí ,ale hlásit se to musí.Dnešního dne náš společný a dobrý kamarád BADYS udělal úspěšně státnice,tímto blahopřeji ještě jednou pane ing. ;) a v sobotu tomu dáme :kol-147::band-_- -_- -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to by mě taky zajímalo, jestli je třeba dálniční známka, já ji nemám :kuk: . Nevíte jak se nejlépe dostanu do Frýdku bez známky?

Blondakxxx, mužu se přidat? Jak jsme jezdili na srazy, tak jsme si davali sraz, jak se jede z Havru na Ostravu při odbočce na Šenov, je tam takové odpočívadlo :)

Pojedeš po staré cestě přes Šenov a Bruzovice ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...