Přejít na obsah

Folia pristrojovky


Lukas1450

Doporučené příspěvky

Chlapci hladal som to tu ale nenasiel som to respektive nevedel som ako nazvat hladajuci vyraz :(proste chcem vediet kde sa da pozhanat pripadne kupit ta folia budikov ale nie taka aby mi bolo vidiet vsetky kontrolky ... je nejaka firma kde mi to vyrobi podla mojho navrhu??? a tak aby nebolo vidiet kontrolky?? ako na obrazku?? dakujem..

post-26540-1235637379_thumb.jpg

Editováno: , autor: Lukas1450
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kibi nie nie ja toto nemyslim ja chcel len cisto iny polep... tusim ze fidelek mal nejaky iny aspon ze si to daval niekde spravit ale niesom si isty... a ani neviem v ktrej teme to bolo :( ja by so msi napr chcel dat taku foliu ako je na obrasku ale nechcem aby mi tam bolo vidiet tie kontrolky chcel by som to mat tak ako original ... ze kontrolky je vidiet len vtedy ked svieti.. a na tych polepou je vidiet kontrolky aj ked nesvietia :(

Editováno: , autor: Lukas1450
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...