Přejít na obsah

AutoJarov


karlos3

Doporučené příspěvky

Mámina OII 2.OTDI Combi MR 06 včera odpo odmítla řadit - prý nějaký čerpadlo u spojky (?), takže odtaženo na Jarov, tak uvidíme, co s tím vyvedou...

Edit 2.3.: právě volali, že není jistý to čerpadlo, mohlo by to být i lanko prej.... :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si to měl mamče zajet koupit na vrakoviště do Vršovic a ušetřila by minimálně 25.000kč...Za fungl novej orig.komplet.(setrvačník,lamela,přítlačák) tam chce od 7.000 do 8.500kč..dle toho zakolik nakoupí on.....víc jak 8.500kč si tam nikdy nikomu neřekl a tohle zboží má vždy skladem....ložisko spojky tam snad ale nikdy neměl,tak to by se max.koupilo v autorizáku....+ někomu dát cca 2-3.000kč za výměnu a si na max.13.000kč.....Taky už jsem to tam takhle řešil u OII z 2005 když se u ní vysypal setrvák....a přesně ta samá oprava co ted měla tvoje mamča mě vyšla na 12.100kč i z výměnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platila to firma a taky bych to řešil přes Garnyho, ale tohle se stalo o víkendu a ve středu auto muselo být oki aby mutti mohla do DE, což by u Garnyho asi nebylo stihnutelný.

Dal jsem to spíše pro ilustraci, jak se to dělá s těma firemníma, co jsme tu říkali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt je to dneska pakárna v těch servisech.......V úterý jsem se znova bavil z chlapíkem co má podobné zkušenosti v BMW servisech....Tomu začal blbnou motor na pětkovym bavoráku 530d...řikal že mu občas šel nepravidelně,někdy blbě chytal apod. ...v servisu BMW po několika návštěvách na nic nepřišly a po každé mu technik řekl to všem dobře známe VŠE O.K. .....Tak se nasral domluvil se přes známýho k nějakýmu chlápkovi co dělá doma ve svý garáži převážně jen bavoráky a ten okamžitě přišel na to že má v prdeli vstřik na jednom válci...ale jelikož výměna neni jen mechanická,ale je pak prý potřeba i nakonfigurovat kompletní vstřik apod.,což ten chlapík doma neměl potřeb.software,tak zavolal do svého BMW servisu že teda přišly u známého v dílně na to že je v prdeli vstřik a že mu ho teda vymění,ale že by to potřeboval nakonfigurovat a jestli k nim teda může přijet....po tom co technikovi toto oznámil tak ten okamžitě se obrátil na arogantního zmetka a začal mu vysvětlovat že nebudou po někom dodělávat neodbornou opravu apod.žvásty.....to si samozřejmě ten chlapík nenechal líbit a pustil se do něj s tím že tam to auto měli 3x a na nic nepřišly,tak co chtěj když jsou neschopný i z veškerym vybavením co tam maj.....No nakonec to dopadlo tak že to prohnal přes zastoupení BMW v ČR a hned druhý den měl tel. z toho svého BMW servisu že teda samozřejmě může přijet,že mu to na počkání udělaj...

Mě opravdu připadá že se ty servisy bráněj práci a hlavně tam podle mě dnes pracujou jen takový ty výměnkáři,co milujou když někdo přijede na servis.prohlídku a nebo z jasnou závadou,ale jakmile přijede někdo z něčim co se musí dohledat apod.tak to poteš prdel...to si v řiti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já přidám něco o Fordu. Koupeno v Bolce v Bosporu. Proti prodejci nic, vše OK, sleva obrovská. Původně jsem myslel, že tam budu jezdit i na servis, když jsem tam koupil, i když je to pro mně z ruky. Nakonec ale po telefonu byl přijímací technik tak ochotný, i když jsem mu řekl, že jsem to u nich kupoval, tak jsem se na to vysral. Pak následoval Charouz v Praze, přijímací technik vysloveně drzý. Jeden servis jsem tam absolvoval, ale kombinace drzosti přejímacího technika a že neudělali co jsem si objednal, tak na ně dlabu, i když je mám 10minut chůze od kanclu, tak by bylo výhodné to tam ráno hodit v pondělí, kdy máme porady a večer vyzvednout, tak jak to dělají kolegové. Chtěl jsem auto umýt, povysávat a komplet suchou cestou vyčistit. I když to bylo v zakázkovém listu, tak se na to vysrali, že nemají čas na cypoviny. Navoskování odmítnul rovnou přijímací technik, že to nedělají. Nakonec jsem zakotvil ve Ford Auto in v Pardubicích, mám to taky kousek od baráku a hlavně tam mám svého přejímacího technika, kterej si pamatuje mně i auto, ví co se dělalo a přístup opravdu pohodový. Teď mi na záruku měnili sedačku bez keců, protože mi nepatrně padalo opěradlo dozadu. Veme mně vždycky jak potřebuju a stačí jen pár dní dopředu se nahlásit. Dokonce i když májí plno, tak to nějak udělá. Tohle jak v Bosporu, tak u Charouze nehrozí, u Charouze se mi dokonce po telefonu vysmál, že je mu u prdele, že to potřebuju udělat příští týden, protože pak jedu do Holandska a přetáhnul bych hodně interval, tak mi řekl, ať si to nechám udělat v Holandsku. V Auto in v pohodě a vždycky se dohodneme. Už k nim mám i důvěru a ověřil jsem si, že se ani nemusím obávat nechávat něco cenného v autě, že se to nestratí(nechával jsem pro otestování v autě před servisem ležet na podlaze nějaký prachy a ty jsem pak našel v přihrádce.) Aniž bych požadoval, tak mám v autě i to co na autě měnili. Všechno se mnou technik diskutuje. Dodatečně jsem nechával dělat defend lock, protože z pojistné smlouvy musí být, šlo mi pak nahovno řadit, tak jsem to reklamoval, sice říkali, že tam není na tom co zkazit, ale vzali mně na dílnu, rozebrali, ukázali, vysvětlili. Vyřešilo se to dodatečným nastříkáním kvanta nějakého mazadla ve spreji, který vypadá po nastříkání jak máslo a bylo po problému. Tady si myslím, že ten defend nemá Ford dobře pořešenej konstrukčně, jsou tam místa, kde to drhne kov o kov a servis to opravdu nemá jak ovlivnit. Auto po každém servisu zadara umyté a povysávané. Není to nějaký úplně excelentní úklid do detailu, ale je to znát a je to milé. A u placeného čištění nemají problém s navoskováním.

Jinak u Charouze má super zkušenosti kolega. Poměrně záhy po zakoupení auta ho někdo naboural, oprava za skoro 300tis. z povinného viníka. Jenže ten co to dělal mu neutáhnul šrouby na nápravě a ta kolegovi upadla za jízdy. Naštěstí jel zrovna na okraji obce a skončil v té 50km/h rychlosti jen ve škarpě. Normálně mu upadlo kolo s kusem nápravy. Auto zase šlo na opravu, protože to odsrala dost i kastle. Kolega zůstal celkem v klidu, neřešil to moc, já bych je asi potrápil víc, protože tohle není sranda. Pak asi po roce, měl auto na servisu a když mělo být auto hotovo, tak kolegovi volali ze servisu, že ho maník co to opravoval naboural a že tedy bude v servisu další 2-4 týdny.... Tak asi takhle u Charouze trápí kolegu.

Já jsem opravdu velice vděčný, že mám tu kliku a ten pardubickej Auto in je v pohodě. Protože jinak je to pěkná verbež vesměs. A je jedno, co to je za značku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mít vlastního vyzkoušenýho přijímacího technika je k nezaplacení. sám to vim u škodovky. celou dobu řeším všechno jen s jedním člověkem, dohodnem se vždycky na všem, o mým autě ví všechno co se kdy dělalo a když mi tenkrát dolili o litr míň oleje, tak mi ještě další dva dali radši grátis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,s tim souhlasim....taky jsem několik let měl na Jarově svého osob.technika se kterym mě tam seznámil tehdy ten známej co tam dělal mistra na dílně a to nemělo chybu...jen jsem zavolal co potřebuju a nic nebylo problém,ale ten bohužel asi před rokem a něco odešel a od té doby si mě tam házeli jak horkej brambor.....Dokonce jsem tam asi před cca 6.měsíci padnul do ruky takovýmu na první pohled ochotnýmu chlapíkovi...když jsem pak šel odpol.pro auto,tak jsem si řekl že mu řeknu jestli bych mohl volat teda přímo jemu,at mám zase svýho technika a "borec"když jsem mu to řekl se teda vybarvil....odsekl mě s tim že at prostě volám na univerz.linku že se mě vždy někdo ujme a to byla konečná.....Od té doby už jsem pomalu začal tušit že starej dobrej Jarov je ta tam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem teda zatim s Octavkou byl v servise jednou a jel jsem tam, kde to mam nejblize, coz je Autodruzstvo v Ostrave-Centru. Naprosto skvely pristup i jednani a opraveno s ochotou, ikdyz oprava jen za 600kc. Takze neco na tom Autodruzstvu bude :) Jinak co tu pisete, jsou docela svinstva, snad to nebudu muset resit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, omylem jsem tu teď máznul spolu se svým postem příspěvek človíčka, co psal o své motorce a trablema s výměnou brzd. kapaliny, zkusím přes admins, jestli to půjde dát do kupy a dotyčnému omluva, dneska se mi daří :wallbash::(

EDIT: Takže zpětně to dohledat a překopírovat z5 nelze, ještě jednou se moc omlouvám. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak aby se tu furt jen nenadavalo, musim aspon trosku pochvalit Prerost & Svorc auto... byl jsem objednavat dily na osvetleni nohou a tu zkracenou saltpaku, vubec to nebyl problem, kluk si vzal papir s cislama z etky, akorat se zeptal jestli je to vsecko na Skodovku... rekl jsem ze ne, on rekl OK a proste to bez kecu objednal, nechtel ani zadnou zalohu, nic, dneska jsem si vsechno vyzvedl, proste tak jak to ma bejt... vzhledem k tomu, kdyz jsem tam kdysi objednaval pravy velky zrcatko na Fabii, a byl to straslivej problem, je to docela skok vpred... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Ja jsem teda zatim s Octavkou byl v servise jednou a jel jsem tam, kde to mam nejblize, coz je Autodruzstvo v Ostrave-Centru. Naprosto skvely pristup i jednani a opraveno s ochotou, ikdyz oprava jen za 600kc. Takze neco na tom Autodruzstvu bude :) Jinak co tu pisete, jsou docela svinstva, snad to nebudu muset resit

Takze panove, AD Praha...

Prijel jsem s problemem auto tahne v pravo. Udelali GEO a tim zacalo psycho. Auto se chovalo dost divne pricka rizeni vlevo jako prase. Reklamace. Ani se neobtezovali to zkoumat. Stali si za geometrii. Takze se projeli a vzali volant a presadili. Proste pohoda. Ja sem to resil i s reditelem. On rikal ze dle protokolu vse ok.

Odjel jsem na Jarov. Vysledek po prijmu. Protokol v cervenem jako prase. Rizeni posunute o dva zuby. Vse srovnali a vysledek. Auto jede luxxusne. Nikam netahne. Atd...

AD Praha je dobre na bouracky, oleje. Jakmile to xce DIAGNOSTIKU ci SERIZENI nenene A ty kecy a zvaky,,,,....

Mam VAG takze diag si udelam. Proste. Je to v prdeli. My sme v prdeli. A je to dobou. Kazdej hrabe a nechce moc makat. Obcas vcetne nas. Jsme soucasti teto spolecnosti. Bohuzel.

Co jde si udelam sam. Ale do motoru nevidim a podvozek neseridim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci prosim vas, vy co to mate na Jarov blizko a nebo se tam chystate,

nebyli by jste tak moc hodni a zjistili jste mi jednu vec ?

Ja jsem osobne zatim na Jarove nebyl, ale vyhlidl jsem si u nich

mirne jete auto, ale nechteli mi do telefonu rict VIN. A ten by me prave moc

zajimal. Ja to mam do Prahy pres celou republiku, tak se tam jen pro VIN

nepozenu a abych prijel pro auto a pak byl sklamany - to taky nechci.

Takze pokud mate moznost nekdo jit na Jarov a opsali nebo vyfotili by jste mi VIN kod,

tak bych vam byl moc moc vdecny.

Pokud se nekdo ochotny najde, tak pres PM sdelim o jake auto se konkretne jedna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se v půlce března vracel z Holandska, prdla mi hadice od turba. No tak hulilo to neuvěřitelně a vůbec nejelo, to je jasny. Cestou přes Prahu jsem se stavil do Ford Charouz a jestli by na to nemrkli. No a maník, že to tam mám nechat, že to je na výměnu turba a vstřiků... Tak jsem mu poděkoval a odjel do Pardubic, kde mi to druhej den ráno vzali v Pardubicích a odpoledne už bylo auto hotové, umyté a povysávané a bylo to na záruku, takže jsem neplatil ani korunu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší je fakt to že stačí jeden zaměstnanec servisu který dokáže zkazit jméno celé firmě...neni to tak dávno když u nás v H.K vykradli několik Octávek v autorizovaném servisu...a pak se zjistilo že to připravoval vlastní zaměstnanec...strašně rychle se ta informace dostala ven a rozhodně to ten servis poškodilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně nehodlám popírat Vaše zkušenosti s Auto Jarov, ale minulý týden jsem tam byl na výměně čelního skla a vše bylo OK. Je sice fakt, že je to již 4 autorizovaný servis, který jsem zkusil a prvních x návštěv bylo vždy v pořádku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...