Přejít na obsah

Kaplička ferdy25


j0ska

Doporučené příspěvky

1 ani nevim ze tu naky obr mas.

2 tenhle obr. mam od pana co sem mu prodaval parkovak, oskenoval sem si ho a upravil a ten rikal ze ho ma pres VW club at si ho klidne oskenuju... takze muzes byt v klidu...

..nez tu budes urazet ostatni tak si to radsi predem over, tohle nemam zapotrebi..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak..a budu rád když to někdo promázne...stejně je níž odkaz na můj, ale vadí mi, když někdo si na něco dá označení ochrany práv a přitom to není jeho....to je přinejmenším provokace.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se tu musí někteří jedinci pořád navážet do Ferdy? To už snad ani není závist,nebo provokace,ale udělat ze sebe něco,co není a dávno to už vymyslel někdo jinej,kterej tomu opravdu rozumí.Já bych to nazval PŘÍŽIVNICTVÍ. Tohle dělali soudruzi ze Sovětského svazu,kteří kamkoli přišli,všechno si přivlastnili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu část nové zapojení jsem celou vytvořil já včetně popisků a jen jsem tam dal to co koluje na ruském serveru v té části staré zapojení....Tak jestli si myslíš, že staré zapojení je bez toho co jsem udělal já k něčemu..................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal sem to tam spis ze srandy... ale aspon vidim, ze to stalo za to :D .... ostatne Vase reakce jsou opravdu k smichu :doh (holt ceska mentalita, hlavne si na to co ste zde psali vzpomente az budete zase nelegalne stahovat/vypalovat film/muziku prg. atd.) ,

pokud ti ferdo25 vadi ze ti pravdepodobne nekdo z VWfora ukradl schema mel sis tam sam dat © !!!!

(jestli je teda opravdu tvoje) tak si to res laskave tam,

ja ho od tebe nemam, nebylo to ani zamereny proti tobe a tim to pro me konci ..

Pokud to nekomu vadi tak ho klidne smazu, tohle opravdu neresim lol

Edit 7.4.09 po neopravnenem obvineni upravuji prilohu (viz. predchozi prizpevek) lol

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ruském fóru koluje nové zapojení s txt.popisy.myslím,že to stačíTo,že jsi to domaloval tě chválí,ale nicméně jde o to,kdo se tady hlásí k autorizaci.To,že si Jaster tam dal svoje logo je docela síla,ale jak jsem napsal,prostě toto už tady dávno bylo,jen bez tvých popisků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady nejde o to, jestli je někde něco podobného, ale že vzal přesně to co jsem vytvořil já, a dal si na to copyright a pak píše něco o české povaze........bez loga se znakem copyright bych to neřešil. A teď píše, že to někdo ukradl...tady je to volně k dispozici, ale když si na to někdo dá tohle označení tak to je to co mě na tom celé vadí.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak uz sem psal vyse, neni to zamereny proti tobe ferdo , tak laskave nebud tak vztahovacnej, nemel sem to ani od tebe, natoz abych vedel ze si to delal ty sam... pokud je to opravdu tvoje prace tak klobouk dolu, ze sis stim dal praci :palec2: ....;;;; to © sem tam del vicemene ze srandy jak uz sem tu psal, podle me jediny co te stve je to, ze to koluje dal na ruznych forech... mel sis tam dat © ted uz brecis na spatnym hrobe... :wallbash:

..navic sem to uz upravil..kdyz tu jsou vsichni legalni B) ..ted uz budou snad zase vsichni happy ..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím poděkovat:

Mischicka to pěkně zamet sem........

a tam kromě změněného obrázku typu: "Národ sobě" nic jiného....

Jaster si to pro sebe objasnil, že vlastně jen zbytečně prudím.....co bych vlastně chtěl.....

Nechám posoudit každému členu fóra..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neobjasnil sem si to jen pro sebe, ale pro ostatni, aby to nevideli jednostrane jen z tveho pohledu...

..doufam ze ti konecne doslo, ze pokud bych vedel ze je schema tvoje a ze si ho sem uz dal, vubec bych "svoje" schema nezverejnoval... nic proti tobe nemam ani sem nikdy nemel a pokud ses rozumnej tak nemuzes mit ani ty nic proti me..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím poděkovat:

Mischicka to pěkně zamet sem........

a tam kromě změněného obrázku typu: "Národ sobě" nic jiného....

Jaster si to pro sebe objasnil, že vlastně jen zbytečně prudím.....co bych vlastně chtěl.....

Nechám posoudit každému členu fóra..........

Ferdo už zase?? Nic nezametám, ale třístránková debata mezi Tebou a Jasterem do původního topicu nepatří.

Podle mě si to máte vyříkat vy dva soukromě, hlavně, že jste pindali když se tu vyměňovaly názory mezi mnou a vorlajzem.

Nehodlám stranit nikomu, prt. jsem nebyl u tvorby toho schématu a tak nemohu říct kdo co komu, takže jsem prostě jen vyřešil OT a nebuď furt takový bolestínek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Diky Ferdovi25 za super praci;

rozchodil mi Columbuse v OII (MR 2005) - zobrazeni park. cidel, MF volant a maxidot :-)

Jeste budeme resit podsvetlene klicky, radicku ze Supa II a chrom ovladac zapinani svetel.

PS: Ferdo, ty nove mapy jsou super!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...