Přejít na obsah

Ford Focus RS


spineshank

Doporučené příspěvky

Barvy budou tri - zelena, modra a bila

Cena se ma pohybovat okolo 800-900 000,-, protoze ma byt o cca 300 000,- levnejsi nez Subaru Impreza STI coz ta stoji kolem 1 1/200 000,-

A kazdopadne to bude tezkej, velmi tezkej konkurent prave Impreze a Evu ... vsechno ostatni je kompromis :) (mysleno v tride hothatchu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přečetl jsem testy v časákách (nestranné a dost objektivní) a všude slova chvály nad jízdními vlastnostmi, především pak o přenosu síly na pouze přední nápravu, včetně popisu jejich nové přední nápravy, zazněla i slova jako fantastické a bomba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voe tohle není na vození rodiny na nákup.

Tohle není na krásu tohle je auto na Rally :prc:

a ty si myslíš, že já mám auto na nákup a rodinu?... :smich: neblbni..ja prostě nemám rád kombíky a třídveřáky... :) ovšem vyjímka potvrzuje pravidlo..jediny combi, který uznávám je škoda octavia II combi a jedinej třídveřák je ford mustang schelby gt500 a nissan skyline R32 :p :p ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...