Přejít na obsah

(FI) přepínač světel


gigis

Doporučené příspěvky

Zdravím,

tak po dlouhé době jssem se rozhodl namontovat mlhovky. Ale narazil jsem na jeden menší problém. Měl jsem vypínač bez ovládání podsvícení palubovky a koupenej jsem měl i s touto regulací. A každej má jinou koncovku připojení drátů. Nevíte někdo, jakou koncovku musím sehnat, abych to mohl vše zapojit??? Jinak mlhovky svítí, ale jak nemáme zapojenou tu regulaci podsvícení a naklápění světel, tak mi nesvítí přístrojová deska.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto uz tu bolo niekde riesene ... musis si zohnat novy prepinac myslim ze na vrakaci ho urcite zozenies ... ja som zohnal takto tiez novsi typ ... teda uzky konektor ... potom musis prepinovat a zohnat protikus a potom ti to uz pojde vsetko ... pozri u mna v temate ci to tam nemam odlozene ... tiez som montoval hmlovky ... na Classic

Pripajam nejake subory ...

Fotka kde vidno rozdiel medzi starsim a novsim typom ...

post-9998-1237816327_thumb.jpg

Editováno: , autor: Mathias
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci to pojde takto ... malo by ti to pomoct ... urcite ak budes hladat najdes vsetko co potrebujes ... mna vysla tak montaz hmmloviek o 1/2 lacnejsie ... ako v origo servise skoda auto ... Je to word file kde som si skopiraoval to co mi bolo treba ...

V_m_na_sp_na_e_osv_tlen_.doc

Editováno: , autor: Mathias
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za rady a hlavně Mathimu za super návod. Zkusím sehnat ten dvouřadý konektor a přepinovat. V autě mám ten jednořadý a kvuli mlhovkám jsem koupil vypínáč a tam je dvouřadý. Ani by mě nenapadlo, že škodovka bude stále něco měnit :-(

Editováno: , autor: gigis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšeš že musíš zohnat ten dvouřadý konektor a přepinovat t.j. že budeš prepinovavať z novšej na staršiu verziu ... ja som menil ale z dvojradoveho na jednoradovy ... t.j. presne opacne ako ty ... Navod nam nachystal Holy Krizik ... ja som len dal dokopy nejake infosky ... niekdu v instalacnych materialoch by sa mal dat najst aj navod na napojenie hmloviek ... ja som to ale nechal na odbornikov ... zatial mozem potvrdit ze nemam ziadny problem ... vsetko funguje ako ma ...

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale piny by snad měli sedět na obě strany ne??? Jinak mlhovky už mám zapojené a vše svítí, jak má :-) Teda až na to naklápění světěl a podsvícení budíků. Někde jsem, ale objevil vypínač, ten co potřebuji, tak ho možná koupím a bude klid. Ještě uvidím, kolik bude stát ta přechodka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som tu pruchodku ... t.j. ten protikus do toho konektora objednaval za pomoci profor, reso, a kazdy troskou prispeli ... nakoniec som zasiel do skodovky zobral im ten prepinac ... a kedze kluci mi dali to cislo podla ktoreho sa to objednavalo tak to bola otazka tusim 2-3dni ... na cenovku si uz nepametam ale asi okolo 40 - 50 Sk tusim ... vsak je to len kusok plastu ... este sme to aj potom v skodovke skusali ci to sadne a sadlo ... bolo to presne ono ...

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už se mi to konečně podařilo zapojit. Konektor mi poslal člen škoda klubu Ancovka (tím mu patří velký dík). Protože, když jsem přišel do Škoda servisu, tak jsem to s tím technikem hledal půl hodiny v programu ETKA a stále nic nenašel a pak mi řekl, že má na skladě novej přepínač za 3000Kč a ať si ho koupím, že mi tam půjde......

Dnes mi tedy konektor přišel poštou a už to mám přepinované a vše zatím funguje. Snad to vydrží.

Všem děkuji za příspěvky a za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Čau,

věděl by někdo které piny v konektoru na osvětleni ( pod volantem na levo) propojit aby svítily přední i zadní mlhovky?

Abych jste mě pochopili, na me fabii rv.7/2005 mam přední i zadní mlhovky a přepínač jsem si koupil pouze se zadníma mlhovkama. Takze potřebuji propojit zadní mlhovky s předními tak abych po zapnutí zadních mlhovek svítili i předni. (Předpokládám že to na technické nebude vadit).

Děkuju za informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...