Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Taky jsem byl přimym svědkem dopravní nehody...a nikomu to nepřeju.

Jsem dost citlivej člověk ale v ten moment když jsem byl 20 metrů před nárazem obou vozidel jsem přestal přemýšlet hlavou...NEPŘEJU NIKOMU.

Byl jsem v autě s manželkou která je zdravotní sestra...jednal jsem děsně impulzivně a kdyby mě to někdo vyprávěl tak bych tomu nevěřil...zachránili jsme dva lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sme si boli s kamosom spravit dve Test drive. On pokukuje po novom Golfe a chcel si skusit ten s 1,4 TSI 120 koni. Oproti mojemu PD je to tiche ze skoro nic nepocut, ale zase sa musi tocit do vysokych otacok. No a ja som si potom vyskusal nove VW Scirocco s 1,4 TSI 160 koni. Bolo trosku hlucnejsie, lebo malo asi sportovo ladeny vyfuk. Sedacky naprosto uzasne, sedel som v nich ako prikovany. A vyzorovo je tu fakt super auticko a kto sa chce vysantit tak s tym motor sa to da uplne v pohode. Spotreba bola asi cca 9 l za hodinku jazdy v meste a to sme ich vytacali na max. Este tam mali aj Scirocco s 2,0 TFSI 200 koni ale to bolo len v showroomu ale vyzeralo uuuuzasne.

Editováno: , autor: XXX TOMCAT XXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...