Přejít na obsah

Tuning show Dlouhá Lhota u Příbrami


Sejis

Doporučené příspěvky

Mno tak mě osobně moc ne :( ani nevim proč. Jeli jsme jen 3 auta ve 4 lidech a nejvíc toho přijíždělo až když jsem odjížděl po obědě dneska(nechtěl bych stát tu frontu až od tý křižovat :D )

Balroh: Já též :) např 1 místo za podsvícení :) To jsem si řikal: Proč mám jen 1.6 :(:D

Editováno: , autor: Sentinel1988
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze zacatku hruza, praha jizni spojka katastrofa hodinu pres prahu, se prazaci asi posr.ali kuli velikonocim bo nevim, pak silena organizace 40min cekani na prijezdu k letisti... a to uz sem byl nasra.nej na letiste sem dojel az v 12.20hod a ani reg. do sprintu nestlihl.... navic na volny jizdy zbylo vzdy tak 30min misto 1,5hod ... takze tak na jednu jizdu s extremne dlouhym cekanim.... ale zase sem si pokecal se znamejma, svezl se ve zlatce... pokoukal na kaskadery takze nakonec ok... ale organizacne zlaty Milovice, Blatna, nebo Mimon ...

Navic kdo necekal na "erotickou mycku" dobre udelal..

Zatim jen jedno foto- Pohary za sprinty Diesel do 2500: 1. a 2. misto Dieselpower.cz

post-1286-1239476265_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No organize opravdu teda nic moc.Přijeli jsme v pátek asi po 5 a i když čekalo u vstupu pár auta tak to trvalo skroro půl hodiny. Samolepku,plánek nic jsme nedostali museli jsem se pro to pak stavit pěšo. Možná tak striptýz v noci šel :) a na myčku jsem nebyl. Pár startů jsem večer viděl, ale šlo to všechno tak strašně pomalu a posouval jse program asi o hodinu co vim teda aspon večer.

Editováno: , autor: Sentinel1988
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se tam docela líbilo,jel jsem v sobotu ráno,Praha byla v pohodě cesta taky,potkal jsem pár tunerů cestou a 2 pěkný octavie RS tak jsem jel za nima,jen mě také nepotěšila ta organizace,čekal jsem ve frontě asi 3/4 hodiny v tom pařáku,čekal jsem už od té křižovatky jo a ty samolepky mě také štvou :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...