Přejít na obsah

Identifikace kabelů stahování


Beda

Doporučené příspěvky

Namontoval jsem si alar od Jablotronu. Všechno OK jen na jednu věc nemůžu přijít. Chci si propojit alarm s oknama tak aby při zamčení se vytáhli nahoru.

Pro info jedná se o F1 combi rok výroby 2007.

Tak a teď k problému. V manulálu k alarmu radí, že mám připojit zamykací impuls na zelono/žlutý vodič. Tohle je v tištěný podobě manuálu a v pdf u nich na stránkách se mluví o modro/zeleným. První jsem ve dveřích nenašel a ten druhej tam by byl. Jenže bych si to chtěl připojit někde pod volantem abych nemusel tahat kabel až do dveří. Takže jsem začal zkoumat dílenskou příručku a schémata a zjistil jsem že tam není ani jeden kabel jak ve schématu tak i popisu konetoru. Příručku mám z roku 2002 takže přepokládám se po faceliftu něco změnilo.

Může mi někdo poradit kam ten modro/zelený kabel vede a jestli je to vůbec správnej kabel. Přidávám ještě foto konektoru ve dveřích spolujezdce na motoru stahování a konektor k tlačítku ovládání okna.

post-85-1238441391_thumb.jpg

post-85-1238441404_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm vypadá to, že by to mohl být on podle popisu v manuálu :

".. je-li požadováno dovírání oken u vozu, je třeba přivést signál pro uzamčení (60 sec.) na modro-zelený vodič přímo ve dveřích řidiče mezi servomotorem a řídící jednotkou na motoru stahování okna. ..."

Popis konektoru na jednotce stahování oken co kterej kabel zmamená - případně kam vede by mi určitě pomohl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...