Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Testoviny před spaním že mají bílkoviny je nějakej šotek, mají so sice trošku více než rýže, ale před spaním spíše bílkoviny klasické maso, tvaroh, proteinové přípravky, ale také záleží jak vypadáš a co chceš docílit, pokud přibrat tak si je klidos pidos dej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jednom máte všichni pravdu, že po celodenním sezení v práci u PC nebo v autě, tělo strašně bolí a je nutný ho pořádně rozhýbat. Já to vidím na sobě :( Nějaký ten rok jsem necvičil a mám problémy se zády. Takže pomalu asi začnu, ale nejhorší je přemoci, pak doufám, že to půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a krucis, ja ze me pri hubnuti pomahaji testoviny, tak je zeru trikrat tydne k veceru....se na to vyse.. :aggressive: jsem si totiz vsiml, ze nejake to kilo jde dolu, ale uplne jsem "ztratil" i ty svaly, jsem cetl, ze predspanim je dobra ta bilkovina, a mel jsem za to, ze je i v testovinach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukyne: a kdes běhal? Na běžicim páse ve fitku ne? ;)

vole :) právě že pěkně venku na deštíku. parádní vzdoušek i v Praze. běhací pás nesnášim, stejně jako rotoped.

jinak neděle 57km a 870m vejškových na kole, dneska posilka a ještě mě večer vytáh soused ven a dali jsme 52minut výběh. kua já budu mít naběháno :)

jo a jídlo? před chvílí dvě housky se salámem, k obědu řízek s bramborovým salátem a je mi to uplně volný ;)

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a krucis, ja ze me pri hubnuti pomahaji testoviny, tak je zeru trikrat tydne k veceru....se na to vyse.. :aggressive: jsem si totiz vsiml, ze nejake to kilo jde dolu, ale uplne jsem "ztratil" i ty svaly, jsem cetl, ze predspanim je dobra ta bilkovina, a mel jsem za to, ze je i v testovinach.

Těstoviny jsou především sacharidy. To samý brambory, rýže, chleba.... Bílkoviny jak psali kluci: tvaroh, maso, sýry.... Ale na noc to chce buď tvaroh (odtučněný!) nebo proteinový koktejl, v tom ostatním jsou hodně tuky (kromě kuřecího masa) a po cvičení na noc to není moc dobrý - pokud teda nechceš mít pořádný špeky ;)

Zkus google a "nutriční hodnoty" tam toho najdeš víc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oblečení je dělá hrozně moc, já vozim na kole v batohu jedno triko na převlečení, ale taky je to o tom, jak je lidský tělo zvyklý. jak říkám, minulej tejden jsem byl běhat v docela chladným počasí v dešti, v neděli jsem vylít na kole, zpocenej jak prase, na kleť, na chvíli jsem si i bundu sundal a zatim jsem v pohodě. je důležitý chránit si záda. a já do sebe vždycky po takovýmhel zahulu kopnu nějaký vitaminy a čaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vinca: Při hubnutí a spalování si musíš dávat pozor, aby jsi nespaloval svaly! Když se něco takového stane, tak uber na tréninku a přidej na jídle.

Pokud budeš mít nedostatek sacharidu, tak si tělo začne brát energii nejenom ze špeků, ale i ze svalu a předejdeš ti, že bude dobře jíst :)

Koukni na ronnie.cz, je to sice více zaměřený na kulturistiku, ale co budeš chtít najít, najdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty clanky jsou super, sem tam si neco prectu, ale jelikoz nerozumim kulturistickemu slovniku, tak si neco domyslim....napr. me nic nerikaji slova: "dělám zdvihy nohou ve visu" apod. jeste zkusim pohledat nejaky videa s ukazkou, to taktez neni spatny. :smich: vcera jsem sezral krabicku tvarohu a skoro celou noc prosedel na zachode, ted ctu, ze clovek by to s bilkovinama nemel prehanet, ze staci ciste bilkoviny cca 40g, zbytek navic, ktere telo nevstreba dela neplechu ve strevach :smich: tvaroh nechci videt aspon tyden :feve:

Editováno: , autor: Vinca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

používáte někdo nějaký sporttester? docela dlouho už o něčem uvažuju, už jsem skoro byl rozhodnutej pro suunto x6hr(m) http://www.suunto.cz/index.php?typ=UUA&amp...shopid=14844100

ale ted jsem narazil na polar AXN 500 http://www.hodinky.cz/polar-outdoor-axn500...CFRwDagodoUfgBQ

nemáte někdo zkušenosti s jedním z těhle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Střevní problémy jsou většinou po proteinech, někdo tomu říká "prdící prášek" :) (je v tom nějaká syrovátka, sojový extrakty a podobný lahůdky....). Ale po tvarohu, to nechápu.... Mě teda tvaroh nedělá vůbec nic, to spíš ty nějaký pochybný proteiny, to je pak člověk nafouknutej jak balón ;) Jinak tvaroh se nedá jíst samotnej, to bych se asi zadávil. Dobrý je třeba ho smíchat s kompotem - broskve, jahody, madrarinky, přidat i trochu tý šťávy z kompotu, pořádně zamíchat a chutná to jak dort :) Před spaním podle mě ideál, 30g bílkovin, žádný tuky a něco málo cukru z toho kompotu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...