Přejít na obsah

Přestavba motoru z 1.3 MPI na klasickou 1.3


Snoopy

Doporučené příspěvky

No pokud jsi vyměnil pouze motor tak na to namotuj to co si sundal z prvního motoru a musí to fachčit.Tam se asi musi hlavně dát starší sáni aby šel namontovat jednovstřik takhle na dálku když to nevidím tak se špatně radí pročti si http://skoda.panda.cz/ tam je toho hafo.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by jsi musel ten motor co jsem měl předtím vidět. Byl celej překopanej atd prostě tuning znáš to a stejně to nešlapalo jak to mělo tak jsem se nasral a sehnal jsem originál 1.3 jinak mám celej svazek na tu 1.3, sání prostě vše co má bejt ale nevím když jsem to všechno zapojil do těch zásuvek, tak jestli to půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by jsi musel ten motor co jsem měl předtím vidět. Byl celej překopanej atd prostě tuning znáš to a stejně to nešlapalo jak to mělo tak jsem se nasral a sehnal jsem originál 1.3 jinak mám celej svazek na tu 1.3, sání prostě vše co má bejt ale nevím když jsem to všechno zapojil do těch zásuvek, tak jestli to půjde.

Otoč klíčkem a uvidiš :palec2::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...