Přejít na obsah

Demontáž masky chladiče


Lala07

Doporučené příspěvky

Maska (chrom se znakem + černá žebra) je na několika šroubcích.

Chrom od žeber se demontuje postupným vycvakáváním plastových jazýčků např. plochým šroubovákem, ale jde to blbě a výsledek není zaručen - zvláště v odlní část je chrom velmi slabý a náchylný k poškození.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maska (chrom se znakem + černá žebra) je na několika šroubcích.

Chrom od žeber se demontuje postupným vycvakáváním plastových jazýčků např. plochým šroubovákem, ale jde to blbě a výsledek není zaručen - zvláště v odlní část je chrom velmi slabý a náchylný k poškození.

Mě jde o to demontovat celek (chrom+žebra) pokud je to na šroubcích pak je to OK....myslel jsem že je to právě na těch plast. jazýčcích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě se radši kouknu, měl jsem za to, že tam jsou šrouby.

Koukat se ani nemusíš....šroub je tam jen jeden co pojišťuje celou masku ke kapotě....a je u znaku ŠKODA. Jinak jsou tam ty plastový pružný čepy....mám pocit že jak je budu chtít zmáčknou že prasknou a je to v háji....proto bych rád nějakej trik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

potřebuji demontovat masku chladiče se znakem škoda z přeního víka. Masku drží několik pružných plastových čepů. Jak na to abych je nepoškodil a maska šla opět namontovat? Máte někdo zkušenost ?

Díky.

Vezmi z goly nástavec č.7 nebo tak nějak. Teď nevím přesně. Tím to jde zamáčnout.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...