Přejít na obsah

Karlovarsko


Doporučené příspěvky

já bych taky ráda přijela vás poznat..jenže jsem bez auta,tudíž netuším :aggressive::help:

Já bych řekl, že se tady určitě najde nějaky gentleman, který by byl ochoten pro mladou fanynku do Nejdku zajet .

Nebo ještě lepší - až se celá banda sejdeme u Intersparu, tak bysme mohli uskutečnit spanilou jízdu za fanynkou do Nejdku .

Co vy na to, pánové ?

kol5

Editováno: , autor: petropos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že se tady určitě najde nějaky gentleman, který by byl ochoten pro mladou fanynku do Nejdku zajet .

Nebo ještě lepší - až se celá banda sejdeme u Intersparu, tak bysme mohli uskutečnit spanilou jízdu za fanynkou do Nejdku .

Co vy na to, pánové ?

kol5

tak že by sse tu našel někdo,kdo by pro mě zajel-to zřejmě nehrozí..a a by ste jeli vy sem,to je zase na pendrek :feve: nebudete kvůli mě zajíždět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako "neoficialní předseda" karlovarského srazu dávám do placu datum 12.9 nebo 13.9 !!! sraz by byl nejspíš u Sparu, pokud někdo nepříjde s lepší volbou :feve:

Tak Ty samozvaný neoficiální předsedo :aggressive:;) , kolik lidí je nahlášeno..máš to alespoň nějak sesumírovaný..např. v excelové tabulce? :) ...a jak to bude probíhat....myslím ten sraz...za každého počasí? Jakej je oficiální program....... ;) ..něco jako....

1)Příjezd: 13:00

2)Seznamovací pokec : 13:00 - 13:05......nebop 14:20...dle počtu účastníků lol

3)Očumování aut: dle ukončení bodu 2

.

.

. :

X) Konec srazu a odjezd účastníků :

Tak jak to máš naplánovaný????? :p:p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...