Přejít na obsah

Mobilní telefony


Romariooo

Doporučené příspěvky

raca: Nokii E66 jsem testoval cca měsic a je to povedený telefonek až na ten foták-to je jeho slabota ale jinak parádní záležitost.

Ted má přijit na trh Nokia 6700 a to podle mě bude velmi povedený telefon:

http://www.ifotovideo.cz/clanek.php?id=2112

tak to máš pravdu fotak naprd....signal má taky horší ... a spouští se sami procesy:protokol a kontakty....kdybych něchtěl navigaci zustal bych u svyho oblibenyho letityho  samsungu e720

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

'SeatJim' : má to svoje výhody ten operační systém a nevýhody.Já ho napřiklad nevyužiju protože telefon mám pouze na volání a sms...Navigaci mám přenosnou a myslim si že operační systém ten mobil dost zpomaluje i když je pravda že ted ty OS jsou mnohem rychlejší než dřív :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám už pár měsíců Samsung SGH U800 Soul.S telefonem víceméně jen volám a píšu SMS.Tenhle se mi líbil kovovým tělem a hlavně je hooodně tenký,což byl důležitý argument,protože telefon nosím zásadně v kapse.Jsem spokojenej,akorát je trochu pomalejší a začal trochu vrzat

Editováno: , autor: jirka3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romario: lol ty blaho, stejne jako se mi kdekdo snazil vymluvit MacBook, moje srdce patri jedine jablicku kol5 Otec ted ma Nokii E65 nebo co to je a to me moc neoslovilo, porad si nemuzu vybrat... ale taky bych tu Motorolu uz po 4 letech docela vymenil ;)

Editováno: , autor: houmik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E50 přes 2 roky. Nic jiného jak Nokii ani náhodou. Telefony obměňuju teprve až total zkape. Předešlou Nokii 6210 jsem měl asi 6 let a s původní baterkou. Pak se ale občas začala sama vypínat, už byla rozvrzaná a ztrácela kontakt s baterkou. Vždycky vybírám v kategorii manažerských tel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štěpane: těžko radit...záleži co od toho očekáváš.Jak jsem psal...já třeba mám mobil na telefonování a na sms...nic jiného tam nepožaduju-maximálně víceméně kvalitní fotáček.Uvidime co přinese E75.Viděls ji? Docela zajimavé provedení.

uživatelsky jsem na tom stejně jako ty hodně píšu a volám a fotím.ale E75 jsem ještě neviděl.Ale už bych chtěl něco menšího než N95=tlačí mě to v kalhotech :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja hlasim, ze momentalne pouzviam Nokii E66 a naprosta spokojenost. vyzkousel jsem uz plno znacek, ale jednoznacne nejvic spokojeny jsem s Nokiema a uz jim asi zustanu verny naporad... E66 je pro me naprosto dostacujici, pres den dokaze udelat docela uchazejici fotky, ale vecer des bes... ale s tim jsem do ni sel, vedel jsem to.. dulezite pro me bylo, ze je pomerne tenka, vypada luxusne a ma kovovou kontstrukci a neni to zadna plastova uvrzana krabicka... taky nemam rad uplne lehke mobily, musim ho citet v ruce...no a taky jsem si nesmirne zvykl na vysouvacku, supr vec :palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...