Přejít na obsah

Mobilní telefony


Romariooo

Doporučené příspěvky

no kdyz jsme u vypisovani poctu telefonu tak ja uz si ani nevzpomenu kolikatej mam ale je to pres 25 typu - prvni byl alcatel one touch easy a erik GF768 s jednoradkovych desetipismenym displejem (mimochodem ho snanim kdyby nekdo vedel)

nikdy sem moc nemusel nokie, protoze jsou delany tak nejak moc jednodusse na me :) takze sem behal o eriku pres siemensy, asi 4 motoroly, sagem, az sem se po obdobi motorol (vsechny derivaty v3ky) usadil u samsungu a paradni spokojenost :) mam tedko D900 a i900 a nejlepsi co sem mel, ta D900 mi drzi uz treti rok :) vypada na to ale nemam nejmensi problem a to je od zlodeju ze satronu :) naopak nemam rad eriky :) a bratr je uz rozdupal a vzal si moji zalozni nokii (!) 6300 :)

kdyby nekdo chtel v3x na pokusy tak za pivo je vase :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínal som s ericsonom 628 a potom bola aj nejaká motorola a siemens (presné typy by som asi všetky nevymenoval...)

ale najviac mi vyhovuje nokia u ktorej som začínal s 5110 a teraz používam N95 8GB a 6500 slide a v šuplíku odpočíva 6300 a 6120 clessic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5110-6210-6310-K700i-K750i-K800i-N85

po 7 letech používání SE sem si v prosinci za luxusních 11,5 litru koupil Nokii N85ku. Za těch 5 měsíců byla skoro polovinu času v servise, mám už po třetí reklamaci, teď čekám na posouzení servisu abych ji mohl vrátit... Telefon pomalej, seká se, foťák fotí když se mu chce, většinou je po otevření krytu kamery černej displej, takže se musí vypnout, zapnout, pak občas ok... V opravě byl 3x, po vyzvednutí z opravy se problém po vyfocení 10-15 fotek opakoval... Holt sem měl asi smůlu na telefon, ale nokii už nechci, akorát sem s prominutim nasranej, že sem si připlatil za problémy... Až ho vrátim, pořídim SE C 905, s těma sem za těch 7 let neměl jediněj problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty velký kufříkový si pamatuju, mamka měla jeden služební, taky motoro a stála 80tis tenkrát, číslo tam bylo 601...

A nakonec mi ji nechala zabudovat do auta, to jsem byl machr, chodil jsem si na střední ve čtvrťáku o přestávce důležitě zavolat do auta :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ten kufříkový se sluchátkem na kroucenou šňůru s uchem jako od šuplete bych někde našel, jak píše Petr, 601..., ale díky výkonu chodil všude, obzvlášť "dizajnově" hezký byly ty chladící žebra a byla to nokie,

jinak u mě tahle taška, pak menší Nokia tučím 440 - taky stará síť 601 (číslo bylo přímo v mobilu, žádná SIM), potom už gsm nějakej Philips (měl hlasové vytáčení), Bosch, pak už jen Nokie - 5110, 3110, 6110, 6230, 6230i (ten byl nej) a teď aktuální E51

Editováno: , autor: Jar_da
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja pridam tez slovo do pranice od prvniho meho telefonu.. ALcatel OT 301 dobrej mob ale joistic na hovno, NOKIA 3510i super mobil ale doba poposla a display byl blbej a bez fotaku ale drzak... LG Shine nevim kolik peknej, nebylo videt na slunku display a malo vydrzela baterie, jednou me spadl a uz nejede display, nyni NOKIA 6300 a max spokojenos, pada me z ruk neustale na vselijake povrcha a nic se mu nestalo.... drzak a jsem snim max spokojen..sice telefon obyc ale kdyz uz to tema je tak proc sem nenapsat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už to ani nepočítam kolikátej už mam teleféén

první sem měl nakej dvouřádkovej ericsson s takovym výklopnym plastem přes klávesy..

pak one touch, pak nakou tu 303ku alcatela.., mezi tim byly jeste naky 2founy, ale už nevim nazev.. potom 3210ku.. , 3310ku, samsunga mt50 nebo tak nak, pak m55, pak SE 610, SE630, potom P910ku, a pak už jen nokie n70,n73,n82 a tu mam do tet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já teď mám přes 1.5 roku Nokii N95.Začínal jsem v roce 1998 Motorolu D160.Bylo takové velké pádlo.Po roce jsem si koupil špičku v té době a prní Nokii u mně Nokia 6110.Pak jsem si pořídil Nokii 7110 a jak píše pan prezidentto,měla malou výdrž ale měla jako první mobil Wap.Byl jsem prnní ve městě co ho měl a dal jsem za něj pěkný ranec 20 000k.Pak přišla na řadu Nokia 7210,první mobil od Nokie s barevným dysplejem.to jsem prodal Žigulila za 12 000kč a koupil právě koupil 7210.Pak přišla na řadu Nokia 6600,přezdívané jako vajíčko.Po roce a půl jsem ho prodal,protože mi spadl do záchodu,ale přesto fungoval bez problému.Ten mobil musel být ale zakletý,protože novému majiteli taky spadl do záchodové mísy.Na řadu přišel mobil SonyEricsson W800i.Pořídil jsem si ho kvůli hudbě.Pak už přišla na řadu již zmiňovaná Nokia N95.Takže převládají Nokie.Když se na to teď podívám,tak za mobil jsem dal pokaždé víc jak 10 0000kč :o ,kromě Motoroly.Příští rok budu mít Nokii N95 dva roky,tak se poohlédnu po novém a bude to opět Nokia,ale nevím ještě jaká.Možná Nokia N96.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5110-6210-6310-K700i-K750i-K800i-N85

.. Až ho vrátim, pořídim SE C 905, s těma sem za těch 7 let neměl jediněj problém...

Pořádně se poptej,kupoval jsem dvě C905 a obě se serou,jedna byla v opravě po třech týdnech.Měsíc po opravě je zase v pr****.Drnčí sluchátko a blbne foťák.U druhýho taky sluchátko.Pojedou do opravy oba.

První Erik od T610,se kterým nejsem moc spokojenej :angry:

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...