Přejít na obsah

Mobilní telefony


Romariooo

Doporučené příspěvky

Tak ja koukam jsem celkem vyjimka - absolutni anti-nokian :) I kdyz Vittorio taky :)

Zacinal jsem na Motorole Amio, pak Bosch 909 - jako jediny tehdy umel dualband pro tehdejsiho Oskara (a krasne modre podsviceni). S nim u mne skoncil Peagas a na dlouhou dobu nastoupil Oskar/Vodafone. Po Boschi to byl Alcatel 501 (bozi razeni kontaktu do skupin), pak Ericsson T68i (skvela Namorni bitva po bluetooth!), po něm Siemens CX65 (skvela komunita lidicek co upravovali firmware). Dalsi rozumny Siemens uz nebyl, takze Sony-Ericsson K800i. To uz jsem se musel rozloucit z Vodafone (prenesl jsem si cislo do firmy k O2).

No a finalne ted HTC Touch HD, skvela masinka a podobne jako u CX65 zas spousta nadsencu, kteri upravuji firmware :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si myslíte o Sony Ericsson C 510???

záleží na tom co od něj čekáš, pro mě by to byla akorát "podložka pod stůl" ;) jak říkám každej chceme founa trochu něco jiného spíš bych něco přihodil a pořídil něco jako je Nokia 6220 - ten rozdíl v ceně není až tak velký,ale rozdíl ve výkonu tohto telefonu děsnej a to např. v práci s kontaktama a s paměťovou kartou, nemluvě o foťáku http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/no...20/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já začínal na Alcatelu - decentní cihla s vysunovací anténou :D pak sem si pořídil Nokii 5110, ale asi po 3 měsících jí vystřídal Siemens C35i. Pak přišla na řadu opět Nokie, tentokrát 3510. Jenže za 2 měsíce se objevila ta samá ale s barevným displejem - 3510i, takže sem měnil :) No a po dalším roce sem se vrátil k Siemensu - C65 :) A teď už mám 3 roky SE K750i a spokojenost! Na tenhle telefon nedám dopustit - má vše co potřebuju, baterka sice vydrží už jen dva dny, je trošku odřenej od nošení v kapse, joystick se zasekává (musím ho zas vyčistit), ale jinak sem spokojenej a zatím měnit nechci ;) Cokoliv s Windows mobile nebo Symbianem mi nesmí do kapsy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budeš se divit ale souhlasim s Tvým názorem.Ted si nemužu nic vybrat protože se mi nic nelíbi a jelikož mám vytopenou Nokii 6300 tak ted používám právě tu 6310i.Nabijim jednou týdně i když hodně volám...mám volných 800minut a 200 sms takže opravdu hodně telefonuju a to nabijení je fakt špica.

Ted čekám na Nokii 6700 což by měl být nástupcem Nokie 6300.Mělo by to stát za to...uvidime.

Tady je:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se neprodává a hlavně kluci nekupujte šedivé dovozy z venku.Opravdu Vám to řikám z osobních zkušenosti.Sice koupite mobil o cca 1500,- levněji ale při reklamaci hodně zapláčete.Opravdu nejsme tak bohaty aby jsme kupovali levny věci.

až naběhne do prodeje tak za nějaká čásek se Ti ozvu a ty mi seženeš, že jo? :palec2: ..platím zlatem..nevadí lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davidek.c: přesn proto jsem místo Nokie N95 8G volil Samsung G810 - sice mmne štve nulová podpora softu, ale kvalita zprcování a použitej materiál je asi tak o 300% jinde, žádne bakelit a vrzání....jen leštěnej kov sem tam proloženej plastem :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane: než jsem koupil samsunga, prohmátl jsem si rukou víc adeptů co jsem chtěl zakoupit a N95 nebyla špatná, jen na mne moc bakelitová - srovnávám čistě s tím Samsungem, kterej má o moc pevnější kovové tělo a i po půl roce (dost nešetrnýho používání :) nikde nic nevrže, při vysouvání žádná vůle...a to u N95 celkem kritizovali. Ale sám víš že jsem od toho Smsungu odrazoval - softem na něj výrobce kašle a proč mít chytrej telefon bez podpory :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...