Přejít na obsah

Devil eyes


diddi

Doporučené příspěvky

no vyzeraju pekne ale stavim sa ze pokial ide o prvu varku nie je vylucene ze budu mat nejake chybycky krasy tak to boo aj pri AE ... inak su vcelku pekne tiez som pocul ze svietivost nic moc (sosovky v strede) ale to si myslim ze je to vec zvyku ... aj AE maju iny rozptyl ako origo ... Vsem co sa chystaju vymenit drzim palce a dufam ze coskoro hodia foto ako to vypada na aute ...

Editováno: , autor: Mathias
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem potkal Octu s Devil Eyes, bylo zrovna lehce pod mrakem a to denní svícení jako hrůza :feve: Skoro to nesvítí, z dálky jsem poznal, že to je bílý auto, pak že je to Octa...po dalších metrech, že má DE a až potom teprve, že jsou světla vůbec zapnutý. Doufám teda, že u Fábky to bude svítit víc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to nedávno viděl na oktě...a musím souhlasit...svítí to velmi velmi slabě...třeba s takovým z S6, absolutně nesrovnatelné..je to spíš image, jako denní svíceni je to absolutně nepoužitelné...a myslím,že kdo to bude takto používat bude tučně platit příslušným orgánum lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim ze druhovyroba neodhadla asi svietivost jako maju u origo a tym je to len a len image ... mozno ze ??? Inak ak svetla maju homologizaciu tak su schvalene a ci to svieti dostatocne alebo slabsie tak asi nikomu nevadi ... je zaujimave ako rychlo dostali schvalenie ze je to az na pocudovanie zaujimave ... Audi ma uricte ine diody ako pouzivaju do tychto svetiel ... no asi si netypli spravne ... AUDI JE AUDI ... PROGRESS IS BEUTIFUL ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim ze druhovyroba neodhadla asi svietivost jako maju u origo a tym je to len a len image ... mozno ze ??? Inak ak svetla maju homologizaciu tak su schvalene a ci to svieti dostatocne alebo slabsie tak asi nikomu nevadi ... je zaujimave ako rychlo dostali schvalenie ze je to az na pocudovanie zaujimave ... Audi ma uricte ine diody ako pouzivaju do tychto svetiel ... no asi si netypli spravne ... AUDI JE AUDI ... PROGRESS IS BEUTIFUL ...

Audi ma 2W diody od Lemileds, toto (Devil Eyes) su len obycajne 3mm diodky ake ma hocikto na klucenke lol

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se někdo rozhodne pro Image za cca 8000Kč, tak si myslím, že zrovna věc, jako jsou světla, by měla být v první řadě bezpečná, tj. vidět a být viděn :) Pokud tomu tak není, tak ať si to jdou prodávat za 350Kč k jisté národní skupině někam do stánku lol

Snad Devily na Fábku budou už líp udělaný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek všem,

já je párkrát viděl na octě a hlavně na Passatech a žádný velký nadšení.Jak píšete vy,žádnej velkej svit se nekoná a hlavně se mi ty světla zdaj i dost esteticky nevýrazný-zlatý andílci,ty prostě nepřehlídnete.Já bych to stejně řešil max nějakým tím dodělaným denním svícením,třebas místo mlhovek.Už jsem to na fábce viděl a je to pecka.

Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO jo nie nad krasne AE ... svietia SQUELLE ... ale s porovnanim s origo si myslim ze su az za nimi ... Tak takhle v Chine nasli vela nepotrebnych diod a ked videli auta AUDI tak hned skrsla myslenka "urobime to iste" .... na AUDI bude asi lepsi rozptyl aj tym jak si pisal vyyyys ze maju tu usmernovaciu cocku ... a v deviloch ta cocka nebude ta ista ... ale je otazne ci maju tie LED aspon z polovice taku svietivost ako u AUDI .... no trbalo by sa popytat ING. ov v Ingolstadte hmmm???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...