Přejít na obsah

Devil eyes


diddi

Doporučené příspěvky

Pánové, změna není problém. Kamarád si je koupil, a první bylo- udělej mi s tím něco, aby to svítilo jako DLR...

U nás jsou 1W čipy drahý, ale není problém objednat 1W LED moduly ve tvaru 5mm LEDky u DealExtreme, a to pytlík 10 ks za 4 USD!!! A s tím už se to přibližuje DLR, i kyž ne tak úplně. U stejné firmy ale lze objednat i plnokrevné Luxeony, či CREE čipy 1W, 2.5W, 5W, 9W, 12W, 24W, 50W a 100W!!!! a to podstatně levněji, než u nás. Musím ale upozornit, že v případě použití těch 50W, či 100W čipů, vám bude pravej xenon připadat jako bludička :smich: A ještě potěšující zpráva- poštovné FREE- opravdu, vyzkoušeno!

http://www.dealextreme.com/products.dx/category.917

Editováno: , autor: sagitarius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, změna není problém. Kamarád si je koupil, a první bylo- udělej mi s tím něco, aby to svítilo jako DLR...

U nás jsou 1W čipy drahý, ale není problém objednat 1W LED moduly ve tvaru 5mm LEDky u DealExtreme, a to pytlík 10 ks za 4 USD!!! A s tím už se to přibližuje DLR, i kyž ne tak úplně. U stejné firmy ale lze objednat i plnokrevné Luxeony, či CREE čipy 1W, 2.5W, 5W, 9W, 12W, 24W, 50W a 100W!!!! a to podstatně levněji, než u nás. Musím ale upozornit, že v případě použití těch 50W, či 100W čipů, vám bude pravej xenon připadat jako bludička :smich: A ještě potěšující zpráva- poštovné FREE- opravdu, vyzkoušeno!

http://www.dealextreme.com/products.dx/category.917

podla mna aj 5W Luxeon ide zo spravneho uhla vypalit oci lol Ale nie je to len tak vymenit tie ledky - Luxeony treba CHLADIT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , světla jsou pěkný. Ale ta cena. Fakt by mě zajímalo jak to svítí v porovnání s origo světlama.

Ledky jsou a budou určitej čas jen parkovačky. V Audi to maji patentově chráněný a asi za to budou chtít tučný prachy aby to mohl někdo oficiálně použít než oni. Jako Škodovka, když prodala práva na použití twin dor ze supa koncernovýmu AUDI. Dělaj to holt chytře. Ale myslím že za nějakej pátek to bude volně i pro ostatní.

http://www.kopacek.cz/skoda/fabia/predni-c...l-eyes-chromove

Tady je má kopáček levnější no nevim píše že za 5999 Kč

post-31740-1256468465_thumb.jpg

Editováno: , autor: Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak vim ze je ma p. KOpacek za tuhle cenu,ale ja je sezenu pod 5 tisic lol , mame velkoobchodni cenu bez rabatu od tyhle firmy ze stualarmu ne tu koncovou :-) , jinak sem na to zvedavy ikdyby to melo svitit jako potkavacky s normal svetlama s tema lepsima ledkama to bude urco super ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně! Tak to je pohoda a pak že na dílech vydělává jen Škodovka.

Kolik je provize a nákupka! No hlavně když se najde hodně obyč lidí co si to koupí.

Jinak jsou hodně málo vidět na autech. Ty klasický kroužky jsou vidět častěji.

PS: Kdyby jsi měl pár navíc za nějakou hodně rozumnou cenu dej vědět.

Taky napiš jak to svítí normálně a dálky pokud můžeš srovnat s origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás pánové, jelikož se mi desing světel opravdu líbí nakonec jsem neodolal a objednal jsem je. Od pátku jsou doma v pondělí jdou na auto tak se pokusím vyfotit jak teď svítí origo nejspíš asi na stěně garáže a pak jak svítí devily. Abych se přiznal mám trochu strach z toho jak to bude svítit. Nejezdím jen přes den takže doufám že to snad bude ok. Jinak co se zpracování týče, evropská homologace a výroba made in Thaiwan čili blinkrová žárovka na levém světle jde poněkud hůř ven, ale stím se dá pohrát ubráním výlisku, jinak patice na blinkrové žárovky taky žádná sláva, nějak se jim to nepodařilo trefit. Vracet je nebudu, jelikož se obávám že kdyby mi je vyměnili přijdou jiný s jinejma mouchama a tohle se ještě dá akceptovat. Budu se snažit to nějak důstojně nafotit, snad Vám tím pomůžu a ulehčím volbu zda je koupit či nikoli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj bude to stejný jako AE o tom žádná, kvalita zpracování žádná sláva, ale třeba natom budou pouzdější várky líp, toho že to bude za chvíli mít kde kdo to je jasná věc, lidi začnou prodávat AE aby si pořídili devily a myslím, že co se svítivosti týče, bude to stejný, jako AE a kdo s tím bude jezdit pravidelně po tmě, pořídí si do toho HIDku. Podle mě to je stejný jak ty AE, jen místo kroužků proužky ;) Na foto jsem taky zvědavej, pokud to je zpracovaný na úrovni AE tak budíž...ale s horší kvalitou už bych se nesmířil ani za nic...to už fakt asi lepší ty origo xeny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím pánové, jestli Vám sem nějaké fotky dám. Zkusím potlačit rozhořčení a napsat jak se věci mají. Jak prodejce na svých stránkách píše je nutné světla nechat namontovat v odborném servisu - fabii mám jen krátce a než abych se v tom vrtal a něco zmrvil a neplatila mi záruka raději sem tedy do servisu zajel. Nejdřív se divili jak to, že je potkávácí světlo jinde než uprostřed, ale obavy, že to bude svítit blbě se vyvrátily při seřizování světel tím, že potkávačky opravdu vykreslují takový světelný kužel jaký mají. Co je ale horší je to, že velké seřizovací šrouby, které na světle jsou, slouží k seřizování dálkových světel. Něco čím by se dala seřizovat čočka v potkávačkách hledali marně - výsledkem je to, že pravé světlo je usazeno jinak než levé, aby svítilo jak má a levé světlo přes veškerou snahu svítí citelně výš (při nasvícení na zeď je rozdíl hooodně vidět). Aby toho nebylo málo, po návratu domů zkouším světla v garáži a ejhle pravé světlo na dálkové nesvítí - omyl svítí ale parabola ve světle je uvolněná a zapadlá nastranu. Volám tedy do obchodu kde jsem světla koupil a po výčtu vad zjišťuji, že sad světel prodávají denně 5-7 a ještě si nikdo nestěžoval a já jsem jediný. A také že světla jdou bez problému seřizovat a asi odborný servis nebyl až tak odborný. Sám nevím co si teď myslet při pokusu seřídit čočku jediným vhodným šroubem, který se naskýtá šlo levé světlo při otáčení šroubem doleva a doprava a pravé světlo stejným šroubem nahoru a dolů. Také se mě prodavající dotázal jestli mám zapojené motorky naklápění - ano mám. Takže teď co vyndat světla namontovat origo a poslat světla zpět, aby mi poslali jiné, následně zkoušet namontovat a všechny tyto změny platit? Peníze mi nevrátí až po 3 opravách či výměnách tuším. Pánové v servisu nevěřícně kroutili hlavou nad tím že něco takového vůbec má homologaci. A já teď nevím co dělat a kde je chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff teda...no co poradit.

Tak prvně..každé světlo by mělo mít dva šrouby nahoře..jedním se seřizuje světlo do stran. a druhým nahoru dolu. Tímto seřizováním člověk šteluje jak potkávací tak dálkové světlo. Měly to tak zatím všechny světla které jsem na fabii montoval. Halogeny origo, xeny, depo i AE ( které asi těm devilum budou nejblíže). Myslím si ,že tam to bude stejně..kdyžtak hoď fotku. Já vždy namontoval světla, vycentroval jsem je tak aby byly spáry tak nějak všude stejné ( mezi maskou od kapoty atp)... a až potom jsem seřizoval světla šroubama..pokud to svítilo moc dolu tak povolit horní úchyt a trochu světlo "zamáčknout"...jinak je ještě možné,že se vnitřní parabola uvolnila z vrchních gumových závěsu..nebo je špatně zavěšená už z výroby. Jednou jsem montoval origo xeny a taky jedno světlo svitlo úplně mimo..až po rozebrání jsem zjistil,že se celá parabola(myslím tim tu volnou část světla v kterém je zasazeno jak dálkové tak potkávací světlo) uvolnila z horního pružného zavěšení...

Editováno: , autor: Lugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krt333k:

Svetla odnes na reklamáciu. To že sa "vraj" zatiaľ nikto nesťažoval neznamená, že tvoje svetlá nemôžu byť vadné. Nech ti na mieste ukáže ako svetlá nastaviť. Ak to nepôjde ani jemu, žiadaj nové. Samozrejme choď tam s faktúrou zo servisu, kde ti to montovali. Nákup cez internet je vždy na dlhé lakte. Hlavne ak sa niečo poserie. Teraz riešim niečo podobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoď jsem fotky, ať víme, jak to vypadá. Taky si myslím, nebo spíš doufám, že tam shora budou dva šroubky na seřízení, jinak nechápu, kdo by jim dal homologaci. Asi bych si v garáži hodil nazpět origo, tyto vyreklamoval a až dojdou nový, zkusil je tam zase nahodit. V servisu jsi byl, doklad máš, že ti měnily origo za jiný...a jestli jsi je mezitím párkrát doma vyndal či ne...to už nezjistěj ;) Rozhodně bych do servisu pořád nejezdil, jinak natom proděláš i kalhoty :feve:

Editováno: , autor: Tangerín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...