Přejít na obsah

Renovace metal.laku


bobayz

Doporučené příspěvky

Chce to použít leštěnku, která obsahuje nějaké drobné brusné částečky. Myslím třeba Tempo, nebo něco jiného, co se prodává právě přímo na renovaci zašlého starého laku. Dá to ale potom dost práce to leštit ručně.

Případně svěřit firmě, která na to má lepší vybavení a zkušenosti, sám ale doporučit nic nemohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to použít leštěnku, která obsahuje nějaké drobné brusné částečky. Myslím třeba Tempo, nebo něco jiného, co se prodává právě přímo na renovaci zašlého starého laku. Dá to ale potom dost práce to leštit ručně.

Případně svěřit firmě, která na to má lepší vybavení a zkušenosti, sám ale doporučit nic nemohu.

No ale on má metalízu to mu to brusivo bude k hovnu né? Protože si akorád bude brousit bezbarvej lak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaleží jak na tom lak je...pokud byl neudržován měla by stačit leštěnka s brusivem jak piše capo, asi nejznámější a cenově dobře vychází tempo,ale jeho trvanlivost ochrany laku je mala.takže to chce hned přeleštit jinou leštenkou např. v kombinaci Turtle wax v barvě auta s korekční tužkou.

Pokud je lak například poškozen po mytí v myčce doporuču jednoznačně navštívit firmu která se tím zabývá...od strojového zbroušení až po jemné zbroušení "pod vodou" a cenově to vyjde do 2000,- ale výsledek stojí za to.

Editováno: , autor: BadyS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kucí nechci vam do toho kecat, ale tempo je super na nemetalicky barvy!!! na metalíze to akorat strahne lesk z vrchního laku!!!! fakt věřte mi!!! mam s leštěnim, nějáááký zkušenosti!!!! brusivo asi jo, ale aby to bylo něco na metlu... 3m dělaj dost tyhle věci-dělaj i brusny pasty ruznejch zrn na rozstřiky atd... ale je to drahy!!! ALe tempo na metlu fakt ne, jestli mužu poradit!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měl předtím OI model 2000 tmavě modrou. Nechal jsem to přeleštit u PORZELAku. Výsledek super, ale největší problém je, že plnič pod lakem je světlý a pokud máš předek oťukaný od kamínků, tak pak tam budou světlejší body.

Cena cca 1000,-Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kucí nechci vam do toho kecat, ale tempo je super na nemetalicky barvy!!! na metalíze to akorat strahne lesk z vrchního laku!!!! fakt věřte mi!!! mam s leštěnim, nějáááký zkušenosti!!!! brusivo asi jo, ale aby to bylo něco na metlu... 3m dělaj dost tyhle věci-dělaj i brusny pasty ruznejch zrn na rozstřiky atd... ale je to drahy!!! ALe tempo na metlu fakt ne, jestli mužu poradit!!!

Jestli se nepletu dělají i Tempo na metlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kucí nechci vam do toho kecat, ale tempo je super na nemetalicky barvy!!! na metalíze to akorat strahne lesk z vrchního laku!!!! fakt věřte mi!!! mam s leštěnim, nějáááký zkušenosti!!!! brusivo asi jo, ale aby to bylo něco na metlu... 3m dělaj dost tyhle věci-dělaj i brusny pasty ruznejch zrn na rozstřiky atd... ale je to drahy!!! ALe tempo na metlu fakt ne, jestli mužu poradit!!!

Já myslím, že to zde již napsáno bylo.

Tempo je doporučováno z hlediska jeho zrnitosti, jeho vyššího brusného účinku. Tím lépe dochází k zarovnání všech jemných škrábanců apod. Poté je nutné použít pořádnou leštěnku, která lak dolhadí do jemna, a zanechá tam celkem odolnou chránící vrstu. Já, stejně jako Baurák, doporučuji Turtle Wax s teflonem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si koupil od Peterky kosmetiku Turtle Wax color back na metalické laky.Jak píšou tak je to oživováč barvy na metlu.Zatim jsem ho ještě nezkoušel tak nemůžu říct jaký je výsledek

Bude dobrej, mam to taky :specool: A potom lestenku, bud tu s teflonem, nebo na metalicky laky normal (aspon).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si koupil od Peterky kosmetiku Turtle Wax color back na metalické laky.Jak píšou tak je to oživováč barvy na metlu.Zatim jsem ho ještě nezkoušel tak nemůžu říct jaký je výsledek

Bude dobrej, mam to taky :specool: A potom lestenku, bud tu s teflonem, nebo na metalicky laky normal (aspon).

Zítra se asi pustim do jarní očisty mého autíčka tak ho vyzkouším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...