Jump to content

Lishak

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About Lishak

 • Rank
  Nováček

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lishak

  Škoda KAROQ

  Já se k ní chovám slušně, zbytek neovlivním a tak nemá cenu se bát. To máš stejný jako mít strach, že tě na ulici sejme letadlo.
 2. Ahoj, dnes dopo mi při přihlášení do infotainmentu vyskočila na displej po prvním zadání pinu hláška, že pro příliš mnoho zadání špatných S-PINů mi je dočasně zablokován účet. Musel jsem jet na hosta. Už se k vám takhle hnusně Karoq taky zachoval? Na cestách jsem byl asi 3 hodiny a ani po nich ono "dočasné" zablokování neskončilo... Problémy jsou s tím jinak pořád. Fakt se jim to moc nedaří.
 3. Já přebíral Karoqa v únoru 2021 a AA jedině přes kabel 🔌 Podotýkám, že nejde o skladovku, do výroby šel letos. Má to někdo stejně? Výbava Style Plus. Už nic, jsem blbej, mám Android 10.
 4. Tak jsem dnes pořádně poslouchal a bzuceni jsem neslyšel. Dám tomu ještě pár dní, když ti to taky dělá nahodile.
 5. Že by nakonec ten montážník? Já si u Karoqa ničeho nevšiml, zkusím dnes lépe poslouchat, i když jsem hluchej jak tetřev.
 6. Připojuji se se stejnou zkušeností. Jízdu na dva válce prakticky nejde poznat, stejně tak náběh těch flákajících se. Akcelerace 1.5 vs 1.0 k nezaplacení a to i když jedeš sám. Ten rozdíl tam prostě je. Navíc prostě u té 1.5 pořád cítíš, že pod tím pedálem ještě něco je.... U litru se občas nedostává, ale taky to není špatnej motor, jen je prostě dýchavičnej.
 7. Ahoj všichni, nepohybuje se tu prosím někdo se sídlem v Praze, kdo opraví problém s "mrtvými ručičkami" budíků u OI (r.v.1999), nejlépe strana Černý Most. Snažím se jí dát dohromady a tímhle by to chtělo začít Předem díky za tip.
 8. Lishak

  Kola v kufru

  Ahoj, zkušenost při přebírání nového vozu na zimákách. Letňáky mi, při sklopených zadních sedačkách, naskládali na plocho přes sebe. Samozřejmě zabalené s kontaktem pouze "guma na gumu". Třeba ti další možnost pomůže. Ať to jezdí 😉
 9. Tak se napodruhé podařilo. Upatlaný, špinavý, ale všechno na svém místě. Jedna ztráta proběhla, někam do auta mi uletěla krytka šroubu pod pákou víka motoru. Časem se snad najde, ale pod pákou stejně není vidět. Díky za rady!
 10. Já to měl stejně. Pozitivní test na COVID a telefon od prodejce, že auto je na salónu v jeden den. Kombo, o které nestojíš. Tak přeji pevné nervy a zdraví.)
 11. Tak hotovo. Definitivně. Pokud jste dementi, nepouštějte se radši do toho. Nebo tu opěrku zničíte jako já. Tři packy ulomený, můžu si to doma tak akorát vystavit. Není to ani trochu chyba kluků, co tady radili. Fakt to není složitý. Ale lempl se do toho nemá pouštět Edit : Nevzdávám to. Objednána další. Proto neváhejte, brzy nebudou
 12. Super. Díky moc. Dneska na to zkusím vlítnout.
 13. Dík, já mám právě strach, jestli to zvládne i podprůměrně šikovný člověk. A to si ještě fandím 😁
 14. Jde o tuto https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/operka-nohy---alu-look/p/5E1064209
 15. Ahoj všichni, instaloval někdo do Karoqa tento originál škodovácký díl? Jde mi o to, zda je postup stejný jako u jiných aut Škoda. Tady je to tuším popsáno u Superba. Na YouTube jsem našel výměnu u koncernoveho Golfa. V obou případech musí páka na otvírání motorového prostoru dolů a pak asi dva plasty. Viděl jsem to tam rvát i bez sundání čehokoli, ale to mi přišlo přes čáru. Nerad bych si prakticky nové auto hned zmršil. Samozřejmě si řeknete, že jsem si to měl hodit do objednávky. Bylo to tam, ale já u prodejce při předání vyměkl, mám jen alu pedály, moje blbost. Díky za případné zkušenosti
×
×
 • Create New...