Přejít na obsah

Povrchová uprava milotec dílu


forrest

Doporučené příspěvky

Tak jsem si vybral u milotecu kryt pod kliku dveří v černé barvě,které se mi hodí k mému bilému autu. Byl jsem nadšen a těšil jsem se jak malý kluk na novou hračku. Všechna radost rázem opadla když jsem balíček otevřel.Ano bylo tam vše tak jak milotec sliboval ale o upozornění cituji:"černý material ABS není opatřen UV filtrem. Bez povrchového ošetření v venkovním prostředí zašedne."mi nikdo neřekl. No ale myslím že to není taková hrůza.POtřebuju jen poradit. Prosím nevíte někdo jak ošetřit ABS materiál aby si zachoval původní černou barvu a abych zabránil zešednutí?Teda pokud to není abych to zanesl na lakovnu a nechal to stříknout černou. To by asi lakýrník nebyl nadšený kvůli čtyřem koukům plastu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si vybral u milotecu kryt pod kliku dveří v černé barvě,které se mi hodí k mému bilému autu. Byl jsem nadšen a těšil jsem se jak malý kluk na novou hračku. Všechna radost rázem opadla když jsem balíček otevřel.Ano bylo tam vše tak jak milotec sliboval ale o upozornění cituji:"černý material ABS není opatřen UV filtrem. Bez povrchového ošetření v venkovním prostředí zašedne."mi nikdo neřekl. No ale myslím že to není taková hrůza.POtřebuju jen poradit. Prosím nevíte někdo jak ošetřit ABS materiál aby si zachoval původní černou barvu a abych zabránil zešednutí?Teda pokud to není abych to zanesl na lakovnu a nechal to stříknout černou. To by asi lakýrník nebyl nadšený kvůli čtyřem koukům plastu.

vůbec si s tím nelam hlavu a klidně to tomu lakošovi zanes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...