Přejít na obsah

Koupě Octavie I


galaher

Doporučené příspěvky

Zdravím lidi.

Potřeboval bych poradit ohledně koupi Octavie.

Chtěl bych si pro ni zajet do Německa. Nemáte někdo s tímto zkušenosti??

Jeden známý mi dal internetovou adresu www.mobile.de . Ale prý je ještě jedna adresa, německá, kde je to i česky a tam je prý ještě větší výběr. Neznáte ji náhodou někdo?

Dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím lidi.

Potřeboval bych poradit ohledně koupi Octavie.

Chtěl bych si pro ni zajet do Německa. Nemáte někdo s tímto zkušenosti??

Jeden známý mi dal internetovou adresu www.mobile.de . Ale prý je ještě jedna adresa, německá, kde je to i česky a tam je prý ještě větší výběr. Neznáte ji náhodou někdo?

Dík moc

A hlavne si zober takého, čo pozná pomeri, máš to niekedy aj o 800-1000 eur lacnejšie... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím lidi.

Potřeboval bych poradit ohledně koupi Octavie.

Chtěl bych si pro ni zajet do Německa. Nemáte někdo s tímto zkušenosti??

Jeden známý mi dal internetovou adresu www.mobile.de . Ale prý je ještě jedna adresa, německá, kde je to i česky a tam je prý ještě větší výběr. Neznáte ji náhodou někdo?

Dík moc

A hlavne si zober takého, čo pozná pomeri, máš to niekedy aj o 800-1000 eur lacnejšie... ;)

hlavne si tam najprv zavolaj, my sme nasli kopu paradnych octavii za paradne ceny, ale dovolat sa nebolo mozne, a ked si sa po 2 tyzdnoch dovolal, tak pani o nicom nevedela a povedala, ze to je klamstvo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím všechny

Chtěl bych znát Váš názor. Plánuji koupi Octavie 1.8T 20V.

Jsou dvě potencionální možnosti:

1. Octavia dovezená z D, najeto 96000km elegance na pohled hezká, ale bez servisky a dokladů

209 000,-

2. Octavia koupená v CR, najeto 157000km elegance, taky hezká ale se servisní knihou

219 000,-

Obě r.v. 2002

Jde mi o to, jestli se nemusím bát vozu který má najeto 157000 a ještě takové 4 roky ho plánuji používat (najedu ročně 18 - 20tkm) a zda je lepší investovat do více ojetého vozu s doloženou dokumntací, než se spoléhat na věrohodnost dovezéného vozu bez dokumntů.

Někdo mi i říkal, že vozy z D jsou v mnohem lepším stavu už jen proto, že němci si mohou bezproblému dovolit orig. pravidelné servisování, mají kvalitnější vozovku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny

Chtěl bych znát Váš názor. Plánuji koupi Octavie 1.8T 20V.

Jsou dvě potencionální možnosti:

1. Octavia dovezená z D, najeto 96000km elegance na pohled hezká, ale bez servisky a dokladů

209 000,-

2. Octavia koupená v CR, najeto 157000km elegance, taky hezká ale se servisní knihou

219 000,-

Obě r.v. 2002

Jde mi o to, jestli se nemusím bát vozu který má najeto 157000 a ještě takové 4 roky ho plánuji používat (najedu ročně 18 - 20tkm) a zda je lepší investovat do více ojetého vozu s doloženou dokumntací, než se spoléhat na věrohodnost dovezéného vozu bez dokumntů.

Někdo mi i říkal, že vozy z D jsou v mnohem lepším stavu už jen proto, že němci si mohou bezproblému dovolit orig. pravidelné servisování, mají kvalitnější vozovku...

Podívej se na obě - projeď se, porovnej výbavu a stav a uvidíš která bude vypadat líp. Né vždy záleží na ujetých km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny

Chtěl bych znát Váš názor. Plánuji koupi Octavie 1.8T 20V.

Jsou dvě potencionální možnosti:

1. Octavia dovezená z D, najeto 96000km elegance na pohled hezká, ale bez servisky a dokladů

209 000,-

2. Octavia koupená v CR, najeto 157000km elegance, taky hezká ale se servisní knihou

219 000,-

Obě r.v. 2002

Jde mi o to, jestli se nemusím bát vozu který má najeto 157000 a ještě takové 4 roky ho plánuji používat (najedu ročně 18 - 20tkm) a zda je lepší investovat do více ojetého vozu s doloženou dokumntací, než se spoléhat na věrohodnost dovezéného vozu bez dokumntů.

Někdo mi i říkal, že vozy z D jsou v mnohem lepším stavu už jen proto, že němci si mohou bezproblému dovolit orig. pravidelné servisování, mají kvalitnější vozovku...

Podívej se na obě - projeď se, porovnej výbavu a stav a uvidíš která bude vypadat líp. Né vždy záleží na ujetých km.

mě by lákala ta první, ale doporučoval bych nechat prolustrovat původ, stačí zajít k prodejci škoda a rádi ti pomohou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny

Chtěl bych znát Váš názor. Plánuji koupi Octavie 1.8T 20V.

Jsou dvě potencionální možnosti:

1. Octavia dovezená z D, najeto 96000km elegance na pohled hezká, ale bez servisky a dokladů

209 000,-

2. Octavia koupená v CR, najeto 157000km elegance, taky hezká ale se servisní knihou

219 000,-

Obě r.v. 2002

Jde mi o to, jestli se nemusím bát vozu který má najeto 157000 a ještě takové 4 roky ho plánuji používat (najedu ročně 18 - 20tkm) a zda je lepší investovat do více ojetého vozu s doloženou dokumntací, než se spoléhat na věrohodnost dovezéného vozu bez dokumntů.

Někdo mi i říkal, že vozy z D jsou v mnohem lepším stavu už jen proto, že němci si mohou bezproblému dovolit orig. pravidelné servisování, mají kvalitnější vozovku...

Podívej se na obě - projeď se, porovnej výbavu a stav a uvidíš která bude vypadat líp. Né vždy záleží na ujetých km.

mě by lákala ta první, ale doporučoval bych nechat prolustrovat původ, stačí zajít k prodejci škoda a rádi ti pomohou.

No jak pises ze najezdis 18-20tkm tak bych radeji byt tebou sel do 1,9 81Kw

Ale jestli ti nevadí spotreba tak si je projdi obe dve ,nekterá auta bez servisky jsou o hodne kvalitnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny

Chtěl bych znát Váš názor. Plánuji koupi Octavie 1.8T 20V.

Jsou dvě potencionální možnosti:

1. Octavia dovezená z D, najeto 96000km elegance na pohled hezká, ale bez servisky a dokladů

209 000,-

2. Octavia koupená v CR, najeto 157000km elegance, taky hezká ale se servisní knihou

219 000,-

Obě r.v. 2002

Jde mi o to, jestli se nemusím bát vozu který má najeto 157000 a ještě takové 4 roky ho plánuji používat (najedu ročně 18 - 20tkm) a zda je lepší investovat do více ojetého vozu s doloženou dokumntací, než se spoléhat na věrohodnost dovezéného vozu bez dokumntů.

Někdo mi i říkal, že vozy z D jsou v mnohem lepším stavu už jen proto, že němci si mohou bezproblému dovolit orig. pravidelné servisování, mají kvalitnější vozovku...

Podívej se na obě - projeď se, porovnej výbavu a stav a uvidíš která bude vypadat líp. Né vždy záleží na ujetých km.

mě by lákala ta první, ale doporučoval bych nechat prolustrovat původ, stačí zajít k prodejci škoda a rádi ti pomohou.

No jak pises ze najezdis 18-20tkm tak bych radeji byt tebou sel do 1,9 81Kw

Ale jestli ti nevadí spotreba tak si je projdi obe dve ,nekterá auta bez servisky jsou o hodne kvalitnejsi

:help: Ta prva je na 1000000% stocena... ale aj ked by nebola, bez servisnej knizky nemas istotu, ze bola korektne servisovana. Na tvojom mieste si preklepnem servis, ktory je podpisany v servisnej knihe, ked je to len jeden, ked ich je viac, je to v pohode. Auto bez servisky moze mat aj 190000 a malo by mat vymenene rozvody, takze ked ju kupis, nebudes ani vediet, co vsetko bolo a co nebolo menene... A k autam z nemecka: JEDNOZNACNE zavisi od koho to auto beries. Ked mas moznost osobne jednat s predajcom, tak mas aj bez knizky aku-taku sancu, ak to beries cez prekupnika POZOR!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš možnost, tak si je obhlídni s někým, kdo se v tom vyzná. Porotže "dobré" auto na inzerát nebo v bazaru obvykle nekoupíš, to se tam prostě vůbec nedostane. Buď si ho někdo nechá do té doby, než se to začně s..t, nebo si takový zachovalý kousek (obvykle služební) odchytí někdo mnohem dřív. Rozvody bych si nechal vyměnit u obou. A nájezd kilometrů? Já jsem koupil služebáka, který měl za 3 roky asi 83 tkm, ale v práci jsem jezdil podobným, který měl za 4 roky čtvrt mega. A serviska? Zrovna teď řeší kolega problém s autobazarem, kde do servisky někdo "zapoměl" napsat opravu po střední/těžké havárii.

Ber to prostě tak, že kupuješ něco, sice za relativně velký peníz, ale reálně za nějakých 25-30% původní hodnoty po 5 letech používání. A to už nebude nikdy jako nové a dodatečná investice se klidně může pohybovat od nuly do nějakých 40 litrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny

Chtěl bych znát Váš názor. Plánuji koupi Octavie 1.8T 20V.

Jsou dvě potencionální možnosti:

1. Octavia dovezená z D, najeto 96000km elegance na pohled hezká, ale bez servisky a dokladů

209 000,-

2. Octavia koupená v CR, najeto 157000km elegance, taky hezká ale se servisní knihou

219 000,-

Obě r.v. 2002

Jde mi o to, jestli se nemusím bát vozu který má najeto 157000 a ještě takové 4 roky ho plánuji používat (najedu ročně 18 - 20tkm) a zda je lepší investovat do více ojetého vozu s doloženou dokumntací, než se spoléhat na věrohodnost dovezéného vozu bez dokumntů.

Někdo mi i říkal, že vozy z D jsou v mnohem lepším stavu už jen proto, že němci si mohou bezproblému dovolit orig. pravidelné servisování, mají kvalitnější vozovku...

tak já osobně trpím dost velkou nedůvěrou k dovozům, i když možná zbytečnou..šel bych do té české, i když pozor, ani serviska nemusí být zárukou...jsem se bavil s kámošem, co má tady malý servis, a říkal, že není problém servisku zfalšovat..pokud by ty kilometry byly opravdu dobrý, tak se neboj, ten motor nemá problém odmakat 300 000 km, jen měníš rozvody, náplně, filtry.... měli jsme v zaměstnání služebního favorita, který měl natočeno 600 000 km a bez generálky ;) takže tenhle motor z produkce audi s tím nebude mít vůbec žádný problém...ono koupě ojetiny je vždy sázka do loterie, já očumoval oktávky půl roku, než jsem po inzerátu kápnul na jakžtakž věrohodnou a vzal ji :) .. hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Serviskam neverit v zadnem pripade. Je to jen papir.

Pokud mas tu moznost, poradne si prolez obe vozidla. Na km se nekoukej, jednak to ani v jednom pripade neni pravda, druhak je to nicnerikajici udaj. Auto muze byt zachovale po 300000km, pripadne znicene v 50000km. Zamer se na spodek ( jak vypadaji kotouce, ramena, silenbloky ), tam leccos poznas.

Pak jednoduse vyber tu, ktera vypada lepe a u ktere jsi behem zkusebni jizdy na nic nedosel:)

Sam jsem nedavno shanel stejnou motorizaci a v CR byly vse jen nalestene vraky, nakonec jsem skoncil u 2.0.

Preji Ti, abys mel vetsi stesti:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu koupit Oktávku TDI r.v.2003, 66 kW, 130.000 km, sv. modrá metal., serviska ze SRN, v elektrice, climatronic, rádio s navi, maxidot, dekor ALU, malý kožený paket, xenony, alu za 299.000,-Kč. Vypadá pěkně. Myslíte, že je to dobrá cena?? :feve:

Příliš drahý špás.Teda aspon můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu koupit Oktávku TDI r.v.2003, 66 kW, 130.000 km, sv. modrá metal., serviska ze SRN, v elektrice, climatronic, rádio s navi, maxidot, dekor ALU, malý kožený paket, xenony, alu za 299.000,-Kč. Vypadá pěkně. Myslíte, že je to dobrá cena?? :feve:

Octavia 1,8T 110kW rv 2005, provoz 2006 najeto: 26780km (ověřeno), dovoz CH, absolutně zachovalá, jako nová, serviska 1. majitel

Výbava: originál autorádio, CD přehrávač, head-up display, centrální zamykání, centrál dálkový, 4x el. okna, el. zrcátka, tónovaná skla, pevná střecha, mlhovky, zadní stěrač, aut. klimatizace, dělená zadní sedadla, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, 4 x airbag, palubní počítač, otáčkoměr, hliníková kola, ABS, protiprokluzový systém kol (ASR), stabilizace podvozku (ESP), posilovač řízení, manuální převodovka, pohon 4 x 4, vyhřívaná sedadla, kožený paket, paket pro špatné cesty, tempomat, tkané vkládané koberce

a hlavní je cena 349 000,-

dle mě je ta cena docela velká, kolem +-220tis. by to bylo prodejné

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...