Přejít na obsah

Koupě Octavie I


galaher

Doporučené příspěvky

Cena v AAA = reálná cena + 30 až 50 tis... taková je moje zkušenost, kamarád tam nechával Berlingo za 120000,- no kromě toho že mu postupně chtěli vrazit mnohem méně (jak jinak že) tak ještě ten den na netu měli jako lákavou nabídku za 150000,- s polovičním přídělem kilometrů... takže já říkám, pokud je při prodeji auto až moc naleštěný a moc hezký, tak je to minimálně podezřelý...

btw. za 02 mi to přijde jako dost peněz těch 290... ale věc názoru... třeba budeš mít štěstí.

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dal před půl rokem za TDI 81kW, elegance, combi,Alu, klima..., 2002, 250.000,-Sice je bílá, ale 8.000km ujeto a pouze rozvody+pumpa, olej a filtry a letní gumy, zimní jsem k tomu dostal na plecháčích. Ta cena není myslím nijak výhodná a je zajímavé, že v bazarech mají auta r.v 2002 vždy něco pod 100.000km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jestli vam nekdo slibi v aaa ze za vas vyridi papirovani, ruzne ukonceni nebo prevody pojistek, leasingu a takove velmi neprijemne veci tak jim moc neverte.)

Nechal sem tam stare auto a vzal nove ( kupodivu je ve forme stale i po mnoha km, takze v tom si nemuzu stezovat ) , byl jsem ujisten ze povinne ruceni na stare auto zrusi atd....no uz je to dva roky....a co by jste cekali .)

V roce 2005 v prosinci samozrejme prisla faktura k zaplaceni a zelena karta na puvodni auto na puvodnich SPZ ...tak sem tam zavolal v lednu 2006 a pry ze jen chybicka ze to vyridi.

No a co cekate ze se stalo ted ?

prosinec 2006 situace se opakuje .))takze uz na ne prdim a jdu si to vyresit sam...AAA sliby chyby hlavne, na auto muzete mit stesti samozrejme ale zaplatite vice -_-

Editováno: , autor: Hoblik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jestli vam nekdo slibi v aaa ze za vas vyridi papirovani, ruzne ukonceni nebo prevody pojistek, leasingu a takove velmi neprijemne veci tak jim moc neverte.)

Nechal sem tam stare auto a vzal nove ( kupodivu je ve forme stale i po mnoha km, takze v tom si nemuzu stezovat ) , byl jsem ujisten ze povinne ruceni na stare auto zrusi atd....no uz je to dva roky....a co by jste cekali .)

V roce 2005 v prosinci samozrejme prisla faktura k zaplaceni a zelena karta na puvodni auto na puvodnich SPZ ...tak sem tam zavolal v lednu 2006 a pry ze jen chybicka ze to vyridi.

No a co cekate ze se stalo ted ?

prosinec 2006 situace se opakuje .))takze uz na ne prdim a jdu si to vyresit sam...AAA sliby chyby hlavne, na auto muzete mit stesti samozrejme ale zaplatite vice -_-

No jestli máš pojistku na tvoje jméno tak to budeš muset pěkně zacvakat ty :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jestli vam nekdo slibi v aaa ze za vas vyridi papirovani, ruzne ukonceni nebo prevody pojistek, leasingu a takove velmi neprijemne veci tak jim moc neverte.)

Nechal sem tam stare auto a vzal nove ( kupodivu je ve forme stale i po mnoha km, takze v tom si nemuzu stezovat ) , byl jsem ujisten ze povinne ruceni na stare auto zrusi atd....no uz je to dva roky....a co by jste cekali .)

V  roce 2005 v prosinci samozrejme prisla faktura k zaplaceni a zelena karta na puvodni auto na puvodnich SPZ ...tak sem tam zavolal v lednu 2006 a pry ze jen chybicka ze to vyridi.

No a co cekate ze se stalo ted ?

prosinec 2006 situace se opakuje .))takze uz na ne prdim a jdu si to vyresit sam...AAA sliby chyby hlavne, na auto muzete mit stesti samozrejme ale zaplatite vice  -_-

No jestli máš pojistku na tvoje jméno tak to budeš muset pěkně zacvakat ty :(

No jasne budu platit povinne ruceni za auto ktere uz skoro dva roky neni moje , a hlavne jezdi na JINYCH spzetkach.))))

No kdyby to tak bylo tak to neresim s takovym klidem ver mi -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dej vědět jak si dopad,protože přesně takhle to je.Zacvakáš to i když už na to dávno platí někdo jinej,ale tobě stále běží smlouva a spec.ČP to zaplatíš až do dne kdy jsi to přišel odhlásit a né kdy jsi to prodal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dej vědět jak si dopad,protože přesně takhle to je.Zacvakáš to i když už na to dávno platí někdo jinej,ale tobě stále běží smlouva a spec.ČP to zaplatíš až do dne kdy jsi to přišel odhlásit a né kdy jsi to prodal.

Tak sem dneska byl na ČP ...rekl jsem ji moje story....a pani se na me usmala a rika....dalsi co mu AAA naslibovala ze za nej vsecko udela.....koukla na cislo smlouvy, natukala cislo karoserie stareho auta, a mel sem stesti , borec co si moje byvale auti koupil nemenil pojistovnu ...takze to cislo meli uz v jine smlouve ...a nejvetsi bomba pro me byla... ze auto sem prodaval v AAA Ostrava, a auto jezdi na spzetkach jihoceskeho kraje.))))chudak auti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak zes ho prodal v ostrave a je v jiznich cechach nepovazuju za chudaka. ty auta se mezi ackama prevazi podle potreby, kamarad s nima jezdi a verte mi ze ty auta nesetrej...studeny nafty zahul na 4000otacek, dalnice praha brno co to da a podobne

uz jen proto NE

S tim mojim starym Felda 1.3 s poctivejme 360 tis. km (byl jsem 1.majitel) moc srandy na dalnici udelat nemohli, a pokud by to tejrali tak by se s tim brzo neco stalo ....jo hold ceska povaha, co neni moje to me nezajima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak zes ho prodal v ostrave a je v jiznich cechach nepovazuju za chudaka. ty auta se mezi ackama prevazi podle potreby, kamarad s nima jezdi a verte mi ze ty auta nesetrej...studeny nafty zahul na 4000otacek, dalnice praha brno co to da a podobne

uz jen proto NE

Ono stačí, když vidím jejich předváděčky na trase Dolní Chabry(AAA) - Zdiby (hned na začátku se tam otáčejí u cel.úřadu), já bych od nich nevzal ani nové sklo do zrcátka :angry:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávam se k ostatnim ,stačí se podívat zde

http://www.aaaauto.cz/cz/search.php?Action...ena=CZK&Page=2#

druha od spodu

A odkud si byla by moznost se kouknout do www.superauta.cz,teda pokud si z ostravy nebo okolí

Nasi si třeba odtamtud pořídily octavii 1.8 20V 110Kw vybava Business

r.v.2002/10 najeto 81000km a lak v super stavu cena 254000kč kol110

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávam se k ostatnim ,stačí se podívat zde

http://www.aaaauto.cz/cz/search.php?Action...ena=CZK&Page=2#

druha od spodu

A odkud si byla by moznost se kouknout do www.superauta.cz,teda pokud si z ostravy nebo okolí

Nasi si třeba odtamtud pořídily octavii 1.8 20V 110Kw vybava Business

r.v.2002/10 najeto 81000km a lak v super stavu cena 254000kč kol110

lol tak to je dobrej případ ta stará palubka z roku 04 :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se take pridam,co vy na to.

Mam moznost,v pondeli jdu kouknout.

Octavia combi Elegance 05/2002,najeto udajne 167000 km,N1 - mriz vymotnovana,66 Kw,vymena brzd a kapalin,nove ovladace na klice,tonovane zadni okna,pravidelny servis,najeto 167,nebylo pry bourane,cerny intros,+ zimaky,defend lock, cena 220 000 kc...co vy na to ? Hlavne co rikate na to N1,jit do toho ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...