Publikováno Červen 25, 200916 r Zdravím, nemáte někdo automapu Slovenska nebo Evropy do navigace Garmin za slušnou cenu ? Stáhl jsem si ji z netu, ale chce to registraci u slov. prodejce , kterou dostanu,jen tehdy když si u nich mapu zakoupím.
Červen 26, 200916 r Zdravím,nemáte někdo automapu Slovenska nebo Evropy do navigace Garmin za slušnou cenu ? Stáhl jsem si ji z netu, ale chce to registraci u slov. prodejce , kterou dostanu,jen tehdy když si u nich mapu zakoupím. Ak ti mozem poradit, kup si k tvojmu zariadeniu od garminu sluzbu "nüMaps Lifetime" ....tu je blizsie info: http://www.garmin.sk/?cls=stoitem&stii...lifetime_banner Viaze sa to k jednemu navigacnemu pristroju pocas celej zivotnosti navig. pristroja. Cize ak mas napr. nuvi 205EE(predinstalovana mapa vychodnej europy) , tak touto aktualizaciou ziskas celu europu . No a 4x do roka aktualizaciu mapy z internetu za jeden peniaz .
Červen 27, 200916 r Kam s gps anténou od travelpilot e2, zatím jí mám na mříži v kufru, ale je to krajně nepraktické, v kufru vozím psa a byl bych docela nerad, kdyby jí strhnul a rozžvejkal. poradte
Červen 28, 200916 r mam garmin nuvi 200 cela predelana na nejnovsí corklé mapy v hodnote 10k Nase krajiny su tym zname, ze mame z 90% vsetko corklee .
Říjen 3, 200915 r Ahoj lidi, scháním někoho, kdo by mi dokázal vypálit CD mapy 2009 do Nexusu. Děkuji všem za pomoc
Říjen 3, 200915 r Zdravím,nemáte někdo automapu Slovenska nebo Evropy do navigace Garmin za slušnou cenu ? Stáhl jsem si ji z netu, ale chce to registraci u slov. prodejce , kterou dostanu,jen tehdy když si u nich mapu zakoupím. mám poslední mapy do Garmina i Tomtoma.... vice na tel 776200941
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.