Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

- vytáhnout klíček

- zapnout bluetooth na mobilu

- zapnout viditelnost BT na mobilu

- zapnout zapalování

- do cca minuty po zapnutí zapalovaní vyhledat z mobilu dostupná BT zařízení

- vybrat SKODA_BT nebo VW_PHONE nebo něco podobného a spárovat (PIN je 1234 nebo 0000)

- povolit přístup k telefonnímu seznamu a je hotovo

Načítání telefonního seznamu trvá nějakou dobu. Záleží kolik je v mobilu kontaktů.

Do rádia (které má menu telefon) se kontakty přenesou až po chvíli. Nejdřív jsou dostupné na maxidotu.

Jinak můžu doporučit nahlédnout do manuálu k autu.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, chci se zeptat, proč, když zapnu handsfree gsmII, tak se ozývá něco jako meluzína a do to ho i piskání. Když přidám plyn, nebo jedu na vyšší otáčky, tak je to ještě horší. Připadá mi to, jako kdybych měl v autě rušičku. Dřív jsem měl gsmIII a bylo to totožné. Něco to ruší, ale nevím co. Díky moc za rady.

Editováno: , autor: frydak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<p>

- vytáhnout klíček

- zapnout bluetooth na mobilu

- zapnout viditelnost BT na mobilu

- zapnout zapalování

- do cca minuty po zapnutí zapalovaní vyhledat z mobilu dostupná BT zařízení

- vybrat SKODA_BT nebo VW_PHONE nebo něco podobného a spárovat (PIN je 1234 nebo 0000)

- povolit přístup k telefonnímu seznamu a je hotovo

Načítání telefonního seznamu trvá nějakou dobu. Záleží kolik je v mobilu kontaktů.

Do rádia (které má menu telefon) se kontakty přenesou až po chvíli. Nejdřív jsou dostupné na maxidotu.

Jinak můžu doporučit nahlédnout do manuálu k autu.

no to som urobil ale uz na zaciatku to nejde....mobil nenajde ziadne zariadenie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aplikaci sem nainstaloval do mob. a zapnul ji.ale porad se tam ty kontakty neukazujou :( neni vic verzi? A jeste nevite zda se da vypnout nejak ten ton co se vzdycky ozve po sparovani bt auta z mob. to stejne kdys vypnu zapalovani...jeste sem zapomel napsat ze tam mam tuhle jednotku 5P0 862 335 C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímhle telefonem a touhle jednotkou se ti kontakty zřejmě nenačtou, důvod je nekompatibilita, vyměnit jednotku nebo telefon. Vzhledem k tomu že se jedná o dost starou jednotku tak by telefon musel být hodně starý (vývojově) nebo naopak hodně nový protože jak už sem tu psal tak s novými telefony opět funkční načítání. Kontakty jsi zkoušel načíst i ze sim nebo jen telefonu, co ukazuje Maxík? A jinak OS je Symbian.

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zkousel sem druhej telefon-nema symbian a automaticky se to zacne nacitat v maxidotu(volana cisla,tel. seznam atd.-funguje to jak ma) A muj telefon se pouze sparuje s BT ale maxidot ukaze Telefoni seznam je prazdny atd. Kontakty mam ulozene pouze na sim karte.Octavka je MR 2008.Telefon je stary 2roky. Kdys budu casem kupovat novej tel. naco si dat pozor aby to fungovalo? Da se nejaky vypnout ten ton toho ze se vzdy BT zapne-vypne v aute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telefony bez OS nemívají problémy. Tu jednotku mám ale bez indexu tak ti to třeba půjde načíst když dáš kontakty do telefonu, zkus trochu laborovat. U novýho telefonu snad jen přímo zkusit jestli to funguje, ten zvuk sem nikdy neřešil, v ničem mě neomezuje ale snad někdo poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám GSM II v OCTAVII COMBI 1,9 TDI PD DPF 2009 připojení bez problému k Nokii N8, ale za 10 min. se mi ztratí tel. seznam a někdy se mi nenačte vůbec, pouze nějaké zmeškané a volané hovory. Vše funguje, ale když najedu do telefonního seznamu, tak to hlásí - žádné záznamy-. Prosím radu, děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám GSM II v OCTAVII COMBI 1,9 TDI PD DPF 2009 připojení bez problému k Nokii N8, ale za 10 min. se mi ztratí tel. seznam a někdy se mi nenačte vůbec, pouze nějaké zmeškané a volané hovory. Vše funguje, ale když najedu do telefonního seznamu, tak to hlásí - žádné záznamy-. Prosím radu, děkuji.

Taky se přimlouvám za nějakou radu mám velmi podobný problém s Nokii 5800,načte mi to s celého seznamu v telefonu zhruba 10 kontaktů nechápu proč jenom ty.Kontakty mám všechny uložené na sim kartě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj všem, chci se zeptat, proč, když zapnu handsfree gsmII, tak se ozývá něco jako meluzína a do to ho i piskání. Když přidám plyn, nebo jedu na vyšší otáčky, tak je to ještě horší. Připadá mi to, jako kdybych měl v autě rušičku. Dřív jsem měl gsmIII a bylo to totožné. Něco to ruší, ale nevím co. Díky moc za rady.

Tak od čtvrtka mám auto v servisu a nikdo neví co to muže rušit.V pondělí má přijít vyjádření ze Škodovky co s tím dál dělat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...