Přejít na obsah

Světlá výška octavia 4x4


lesák

Doporučené příspěvky

Najde se prosím někdo, kdo mi dokáže poradit jak, kde a za kolik by se dala zvýšit octavie 4x4 1,9TDi - 2001. Stačilo by mi tak o 5 cm. To, že asi bude míň stabilní na vozovce je mi vcelku jedno, protože jezdím 30-40% lehčí terén. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najde se prosím někdo, kdo mi dokáže poradit jak, kde a za kolik by se dala zvýšit octavie 4x4 1,9TDi - 2001. Stačilo by mi tak o 5 cm. To, že asi bude míň stabilní na vozovce je mi vcelku jedno, protože jezdím 30-40% lehčí terén. Dík

Čau...třeba tady...taky jsem o lehčím zvýšení přemýšlel, ale za tu "pecku" mi to nestojí...

http://www.taubenreuther.cz/?q=terenni-skoda-octavia-4x4

další možností je nechat si to předělat na "sadu pro špatné cesty" origo Škoda a to jsem si nechal vyjet a bez práce to vychází taky shruba na 45tis.! <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fugenbunt: nejjednodušší je se podívat pod motor a je tam silnější plech místo plastu. mimoto je vyšší o cca 2cm

No ten tam neni, ale mohl ho už někdo sundat, připadá mi kapku vyšší když sem jí měřil baj vočko s oktou z 98, tak byla cca o 2cm vejš...Takže možná......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdar, ja mam podvozek pro spatny (cesky) cesty, je to malinko vejs a hlavne to ma zespoda plech pod motorem, coz uz jsem parkrat ocenil. Pokud jde o stabilitu, musel jsem tam dat podlozky, protoze jsem to malem otocil na boudu, vepredu 2,5, vzadu 3 cm a je to v pohode. Jinak jeden znamej to resil tech 5 cm udajne pruzinama z Passata, ale detaily fakt nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...