Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
ahoj, tak koukam, jak ste se rozjeli. Ja jen hlasim, ze uz muzu provozovat sex jen v oktavce.

Petanku, az pojedes prez spartu, zastav se, ukazu ti ji. (oktavku ;) )

peknej den

Jsi vyměnila vozítko???? :palec2: Supééééér, konečně jsi poznala, co to je pořádné "autí" :p

A propos: kdy to vyzkoušíme "naživo"??? lollol (lá, lá, lá... já nic, já jen :rolleyes: muzikant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi vyměnila vozítko???? :palec2: Supééééér, konečně jsi poznala, co to je pořádné "autí" :p

A propos: kdy to vyzkoušíme "naživo"??? lollol (lá, lá, lá... já nic, já jen :rolleyes: muzikant

jj vymenila, jede jako drak, 1,9 TDi ale ma hnusnou barvu a je sluzebni, takze si moc nevyskakuju a drzim. Vyzkousime, prijed :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, tak koukam, jak ste se rozjeli. Ja jen hlasim, ze uz muzu provozovat sex jen v oktavce.

No tak to obrovská gratulace... :palec2: Ať Ti slouží vždy jen k Tvé spokojenosti, nepřidává Ti žádné starosti a ať s ní najedeš spoustu šťastných kilometrů... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak svou FRS princeznu už mám, ale s tim sexem si počkám, nějak si tak říkám, že by sme s mladou znečistili interiér a to bych vážně nerad, je tak krásnej.. :prc::prc: no ne?

--zatim jen čistim a čistim, i když není co, tak pořád čistim a čistit budu.. :-) :plol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to obrovská gratulace... :palec2: Ať Ti slouží vždy jen k Tvé spokojenosti, nepřidává Ti žádné starosti a ať s ní najedeš spoustu šťastných kilometrů... :palec2:

dekuju dekuju, je to ziva mrska a musim se dost krotit, do kopce tahne, jako bejk.- Jede pekne a navic vsichni vime, ze se sluzebnim autem nejsou skoro zadny starosti ;) jen ta barva no...... tak az vyzkousim, napisu paaaaaaa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj vymenila, jede jako drak, 1,9 TDi ale ma hnusnou barvu a je sluzebni, takze si moc nevyskakuju a drzim. Vyzkousime, prijed :p

Supeeeer :) ať ti dobře slouží, ten tvůj "bejk" lol (jak píšeš výše).

No jo, ale k tomu sexíčku: "já nevím, toliko prostoru najednou" lol:palec2: Myslíš že to stojí za zkoušku??? lol:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supeeeer :) ať ti dobře slouží, ten tvůj "bejk" lol (jak píšeš výše).

No jo, ale k tomu sexíčku: "já nevím, toliko prostoru najednou" lol:palec2: Myslíš že to stojí za zkoušku??? lol:palec2:

vyzkouset se ma "skoro" vsechno. O prostoru asi tolik, obcas je dobry mit min mista a to auto te tak nejak drzi samo ;) tady taky jeste nevim, nezkousela jsem to, jsme bud furt v praci, nebo na horach a to sem na svahu od 8:30 do 20:00 a pak padnu jako drevo! Takze ted je to jen "postelova klasika" ;) ale na jare vyzkousim jen nevim, jestli to muzu dat sem, kdyz tady je to o fabkach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...