Přejít na obsah

Karburátor


pipisekr

Doporučené příspěvky

Nazdar lidičky chtel jsem se zeptat zda je tesneni pod vičkem karborátoru a zda karborátor obsahuje kuličky tak jako u škoda 120...........

mám problém že s mi nezavírá klapka spouštěcího zařízení.nedrží volnoběh a vůbec nemohu nastartovat.

Další problém mám jak seřídit předstih když doma nmám stroboskop a nijak jinak mě nenapadlo jak to seřídit.

Taky při nastartovaněm motoru sešlápnu brzdu a klesnou otáčky. Při sešlápnutí 3x uplně chcípne. Také se mi ztrácí voda z chlazení a tvoří se mi pěna na olejovém víčka kde může být chyba a protíkat. může to být prasklý blok??

dík moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mas toho pozehnane. :)))

V prvomrade j stym autom uz nejazdi a ani nestartuj. Najprv treba dat dolu hlavu motora a vymenit tesnenie pod hlavou. Vdaka nemu sa ti straca voda, ktora ide do oleja. Tym sa vytvara emulzia ktora bude mat za pricinu zadratie motora.

Potom ries predzapal a karburator.

Karburator ma tesnenie samozrejme. Neviem ake gulicky mas na mysli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik tak vyjde tesnění pod hlavu.nechtěl jsem jin sundávat protože mám strach že urvu šrouby a to by bylo v pytli.kulicky byly podinjektorama neco jako tesneni.vetsinou byly rozdrcene a to delalo problém.pokud si dobře vzpomínám. a jak seříeím předstih bez stroboskopu?? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...