Přejít na obsah

Křídlo RS II-takhle dopadlo .....pošta!!!!!


tdikarlos

Doporučené příspěvky

Ted se msi to tu procetl,

- kridlo byo poslano samozrejme v poradku,sam nevim, jak bych tohle udelal

- je tu nekolik dalsich uzivatelu kteri si objednali kridlo a doslo jim v poradku, takze nevidim duvod,proc posilat poskozene, spis bych si to sam nedovolil, taove reci nechapu

- kartonovy obal?kazdy je tu chytry jak radio, ale posta bere baliky do MAX 120cm, takze nevim kde sezenu presne karton v delce a sirce kridla - uvazujte!

dalsi veci je,ze to bylo poslane jako neskladne,tudiz s tim posta pocitala ze je to bez kartonu,ale nevim jestli by ten karton zrovna v zasade pomohl.samozrejme v pondeli hned zavolam na postu-zkusim to resit take.

- udana cena byla 1000 - moc pres postu nepoislam,vetsina si bere kdyz uz osobne. ale i tak ,daval sem to na psotovni oddeleni a na pojisteni se me ani neptaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapros - a kdyz si tak chytry - myslis ze kdybych tam dal 3000,tak by to nejak zmenilo jejich reseni tehle reklamace?

Milej zlatej, kdyby jsi uvedl pri podani baliku udanou cenu 3 000,- Kc, tak by to ovlivnilo HLAVNE výsi nahrady za poskozeni obsahu zasilky. K reklamacim pristupuji stejne at se jedna o balik s udanou cenou 500,- nebo 100 000,- Kč.

Ty si radeji nastuduj zakladni parametry balikovych produktu nez zacnes neco posilat a neurazej tady ostatni, kteri se snazi druhe strane pomoci ...

Ted se msi to tu procetl,

- kridlo byo poslano samozrejme v poradku,sam nevim, jak bych tohle udelal

- je tu nekolik dalsich uzivatelu kteri si objednali kridlo a doslo jim v poradku, takze nevidim duvod,proc posilat poskozene, spis bych si to sam nedovolil, taove reci nechapu

Procti si to znova! Nikdo tu nic takoveho nenapsal!

- kartonovy obal?kazdy je tu chytry jak radio, ale posta bere baliky do MAX 120cm, takze nevim kde sezenu presne karton v delce a sirce kridla - uvazujte!

dalsi veci je,ze to bylo poslane jako neskladne,tudiz s tim posta pocitala ze je to bez kartonu,ale nevim jestli by ten karton zrovna v zasade pomohl.samozrejme v pondeli hned zavolam na postu-zkusim to resit take.

Co to tu blijes za nesmysly???? To jsi vyhrabal kde, ze posta bere baliky do 120 cm???

Článek 16 Zakladnich postovnich podminek:

Cenný balík + Obchodni balik

6. Nejmenší přípustné rozměry cenného balíku jsou 15 x 10,5 cm; cenný balík válcového tvaru je

přípustný za podmínky, že jeho délka je nejméně 15 cm a průměr nejméně 3,5 cm. Délka

cenného balíku nesmí přesahovat 240 cm, součet všech jeho tří rozměrů nesmí přesahovat

300 cm. Největší přípustné rozměry cenného balíku, který nemá pravoúhlý tvar, se posuzují

obdobně.

A co se tyka kartonoveho obal, tak ten snad jeste neni problem sehnat nebo si ho vyrobit.

----

Pokud ma tdikarlos nejake dotazy necht mi posle SZ ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,ale pokud reklamaci neuznaji, tak je jendo jestli je tam pojisteni 500 nebo 10000. Protoze pokud nebyl poskozen obal atd, tak sem sam zvedavy,jak k tomu budou pristupovat.

Pokud vidim tak ctu ze tu nekdo psal ze kdovi jestli to kridlo nebylo poslane poskozene. takze ctu a podle toho pisu.

Kapros: Bliju? to ti prijde jako normalni jednani o veci o ktere nemas ani paru? kdybys videl jak to krilo je zabalene, "neblijes" tu ty nesmyslne reci. ja to s uzivatelem se budu pokusit co nejlepe vyresit k spokojenosti nas obou.

Opet rikam ze tu nic nebliji. Dosel sem na postu a ptal jsem se jak dlouha vec jde posilat, a dve pani za prepazkou rekli,ze vemou do 120cm, takze proto tady podle tebe bliju?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ANO, vim jak vypada kridlo.

Kapros: navic ten bod, co si poslal o delce se pise o cennem baliku, co je cenny balik?

Jak rikam,na psote mi rekli,ze si to mam zmerit, jestli to presahuje 120cm ,tak mi to nevemou...

Co je to cenny balik? To je druh balikove zasilky, kde si odesilatel urci udanou cenu 500 - 1 mil. Predpokladam, ze to kridlo bylo poslane jako cenny balik nebo jako obchodni balik.

Staci se kouknout na jejich stranky.

--

toto je muj posledni prispevek k tomuto tematu, malinko se to tu preklapi ve flame a ja nemam cas se tu s nekym handrkovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opet rikam ze tu nic nebliji. Dosel sem na postu a ptal jsem se jak dlouha vec jde posilat, a dve pani za prepazkou rekli,ze vemou do 120cm, takze proto tady podle tebe bliju?

Tak zajdi na postu jeste jednou nechej si predlozit Zakladni postovni podminky a nech si vyhledat maximalni rozmery (ktere jsou mimochodem dostupne na netu) k danemu balikovemu produktu a obij jim tech 120 cm o hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ,tak tu pak ty neblij neco o tom ze ja rikam ze je 120cm, me tohle rekli zamestnanci posty,kteri s tim prichazi do styku dnes a denne.

Bylo to poslano jako balik,nevim jestli obchodní,cenny nebo obycejny, ale jako balik.

K tomu rikam,ze ja budes mit par takovych krabic,rad je od tebe odkoupim,dekuji. klidne se ozvu pres SZ,aby si mi je prodal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že je to celkem mimo mísu-řešit tady takový spory mezi sebou-for Kapros.

To křídlo bylo zabalený fakt dobře-jasně nebylo v krabici, ale sám jsem něco kolikrát posílal, a balil jsem to do čeho šlo.

...a že bych si studoval přepravní řád pošty-nezlob se na mě Kapros, ale na to opravdu nemám čas.

Karel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne moc chytry pisu k tomu ze to melo byt v krabici, vis jak vypada kridlo,tak zkus takovou krabici najit,aby to melo +- 120cm na delku,sirku a hloubku prohnuteho kridla. Rad takove krabice odkoupim. Na tohle jsem myslel ze je nekdo chytry. Kdybych na to mel krabici,tak to dam klidne do krabice, ale shanel sem je a nikde takove nejsou. Proto je to zabalene tak ja kto je,ale je tam na hranach 4-5 vrstem hader, paskyhlinikove+takove ty tluste stribrne elektricke, vrstva flexi folie,postahovane a jeste jednou omotane zpevnujici paskou,tak vic nevim jak to zabalit.

Jestli se tu chce nekdo zastavat posty-prosim ,ale at mi pak vysvetli,proc baliky co poslu jdou i 14 dni apod? Ja jsem napsal ze me by vzali balik pouze do 120cm, Kapros napsal ze tu bliji, tak at sklidni sve arogantni chovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krabice na míru se dá určitě sehnat. Něco by to ale stálo a většinou dělají min. 10ks.

Nevím jaké jsou rozměry křídla, ale na www.krabice.cz mají 200x200x1200mm

Jisté taky je, že samotná krabice to nezachrání. Musí se i do ní křídlo vhodně zabalit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen připomínku-Když pracovnice pošty někomu z Vás řekne,že něco nejde atd,tk si to raději ověřte.Mi taky jednou řekli že něco nejde a ejhle,na pošte ve vedlejším městě to jde.Prostě ony některé ty pracovnice za přepážkou nejsou asi dobře školené nebo se "nechcou školit"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovnitř nevidíš-takže to zjistíš až doma. Zajímalo by mě, jestli se dá reklamovat něco až poté co to doma rozbalíš. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Mne sa to stalo s chrom listou na kufor - zlomena na polovicu...Reklamaciu neuznali, vraj som to mal rozbalit pred nimi :aggressive:

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...