Přejít na obsah

Kola


Wertheim

Doporučené příspěvky

Ja mam 205/45/16 akorat ze na 7,5" rafku.Tech 205/55 je zlo.Teda alespon me se to nelibi a dle meho nazoru jsou to dost balony.Sice jsou ty podbehy pekne plny,ale bohuzel spatnou hmotou.. ;) Jinak kazdy mame nejaky vkus a ostatni nazory je treba respektovat. -_- Pokud jde ale o radu,tak radim 205/45 ze vsech vyse zminovanych duvodu... ;)

Ja vim.. taky bych tam dal radsi 45, ale ty 55tky mi zbyly kdyz sem prezul svy druhy auto, tak je nechci zbytecne prodavat, radsi je vyuziju.. (možná)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pridam se rozmer 205/55-R16 je naprosta hloupost a z obrasku to vypada nezlobte se na me ale vazne strasne vubec to tam nepatri. Je to balon neskutecnyho charakteru to bych si na auto nedal ani kdyby to bylo povoleny a doporuceny skodovkou vazne ne. Zachovejte rozmer! A neexperimentujte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj je fakt,že mě taky třeba lákalo jen přiložit 17ky z Okty..ale to jen proto jak by to vypadalo..ale nakonec se mi nechtělo...byla by to stejně absolutně zbytečná činost...nikdy jsem to neviděl(kola z Okty na Fabii - resp. rozměr pneu)a teda když jsem to dnes poprvé uviděl tak musím jen souhlasit s ostatními...trošku mi to připomnělo ty staré kočáry jak měly dřevěná kola a takové ty bezvzorkové balóny..Fabči tento rozměr opravdu nesluší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie 16ky 55profil sú na fabiu oničom.... Nevyzeraju nijak dobre, o techn. vlastnostiach nehovoriac. Kazia dojem z velmi slušných diskov, viď Klar :ble

(Sorry ale je to podľa mňa grc, keby to aspoň malo nižšie podvozok)

ak sa ti nejaké pneu zvyšujú tak ich predaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1/ ty si ztratil i velkej technicak?

2/ proc zakaldas znova tema, ktere uz tu je asi 5krát

nicmene diskuze se rozjela takze to necham

Re: 1/ neztratil, ale nechal jsem ho v kanceláři, kam jsem se dostal až dneska..

Sorry za to téma.. -_-

ad1/ oká sorry tak to jooo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, ze nazory je treba respektovat, ale Fabka na origo rafcich FRS s pneu 205/45/16 vypada proste perfektne.....(a je to vse i radne schvaleny pro provoz), proto bych radsi v tomto ohledu zbytecne neriskoval....

To kazdopadne!Origo kola FRS jsou hoden pekna.Ale je na nich skoda,ze jich jezdi hodne...Jsou to holt seriova kola.To me osobne od nich odradilo.. :( Ale hezky jsou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 205/45/16 akorat ze na 7,5" rafku.Tech 205/55 je zlo.Teda alespon me se to nelibi a dle meho nazoru jsou to dost balony.Sice jsou ty podbehy pekne plny,ale bohuzel spatnou hmotou..  ;) Jinak kazdy mame nejaky vkus a ostatni nazory je treba respektovat.  -_-  Pokud jde ale o radu,tak radim 205/45 ze vsech vyse zminovanych duvodu...  ;)

Ja vim.. taky bych tam dal radsi 45, ale ty 55tky mi zbyly kdyz sem prezul svy druhy auto, tak je nechci zbytecne prodavat, radsi je vyuziju.. (možná)

Pokud to ti to nevadi,neni co resit.Na jednu stranu chapu tenhle tvuj "tah" z praktickyho hlediska.Nechces kupovat dalsi gumy...Ale na druhou stranu... ;) Slo jen o radu.

Ale jak pisu,je to prece tvoje auto,takze je jen tva vec,co si na nej das..

Uvidis,delej,jak myslis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie 16ky 55profil sú na fabiu oničom.... Nevyzeraju nijak dobre, o techn. vlastnostiach nehovoriac. Kazia dojem z velmi slušných diskov, viď Klar 

(Sorry ale je to podľa mňa grc, keby to aspoň malo nižšie podvozok)

ak sa ti nejaké pneu zvyšujú tak ich predaj...

dneska mi to nedalo a porovnával jsem ty moje 55 s kolegovou FRS na 45kach a nezaujate uznavam ze to u nej vypada o dost lip. Skoda ze jsem je kupoval obuty, ted se mi zrovna novy gumy nehodi do rozpoctu. Vecer to asi nozikem o par centaku seriznu a bude zase dobre :D

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...