Přejít na obsah

ŘAZENÍ


alll

Doporučené příspěvky

Zdarec všichni,mám problem s zařazením.Většinou se jedná o zařazení 1 jde velmi ztuha někdy musím potáhnout na 2 a hned šoupnout 1 někdy jde ale pěkně a bez problémů má s tímhle někdo nějaké zkušenosti?Jakoby tam něco zavazelo.

Dík za rady a názory.

1,9tdi 99 naj 131tis.km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus, dělalo mi to taky (tdi agr 66 ) ale podařilo se mi to seřídit tak že už tam jedničku dám bez problému ale je to celkem ojeb chce to trochu experimentovat s napětím tahel a stím heblem na kterém sou uchycené se dá taky trochu pomoct i když je zaaretované má trochu vůli takže ruzným popotahováním a rozkládáním vůlí se to dalo u mně vychytat stačil k tomu 4mm kolík na zaaretování řadičky a trocha času

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus, dělalo mi to taky (tdi agr 66 ) ale podařilo se mi to seřídit tak že už tam jedničku dám bez problému ale je to celkem ojeb chce to trochu experimentovat s napětím tahel a stím heblem na kterém sou uchycené se dá taky trochu pomoct i když je zaaretované má trochu vůli takže ruzným popotahováním a rozkládáním vůlí se to dalo u mně vychytat stačil k tomu 4mm kolík na zaaretování řadičky a trocha času

Já dával 5mm vrták

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...