Přejít na obsah

couvaci senzor


olej2

Doporučené příspěvky

Zdraví mám problem koupil jsemsuperba a mácovací sebzory.Bohužel jsem je musel odpojit protože když jsem zařadil zpátečku tak mi hned zaČli hlásit že už mám stat že jsem blýzko.Mám na něm i tažné zařízení nemůže to být tím ????Nevíte jak bych to mohl spravit díky za odpoveďí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdraví mám problem koupil jsemsuperba a mácovací sebzory.Bohužel jsem je musel odpojit protože když jsem zařadil zpátečku tak mi hned zaČli hlásit že už mám stat že jsem blýzko.Mám na něm i tažné zařízení nemůže to být tím ????Nevíte jak bych to mohl spravit díky za odpoveďí

Skoro tutově to bude dělat to tažné zařízení. Senzor ho bere jako překážku a tím pádem hlásí už minimální vzdálenost, tedy nepřerušovaný zvuk. Mám také senzory a vím, jak berou kde co. Zajíždím do vrat a berou mi futra, vycouvávám ze vrat z kopečka a berou mi silnici v ulici. Když prší, stačí když teče přes ně voda a hned řvou také. Je to děsně citlivé. To tažné bys tam správně neměl mít napevno, ale vyndavací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro tutově to bude dělat to tažné zařízení. Senzor ho bere jako překážku a tím pádem hlásí už minimální vzdálenost, tedy nepřerušovaný zvuk. Mám také senzory a vím, jak berou kde co. Zajíždím do vrat a berou mi futra, vycouvávám ze vrat z kopečka a berou mi silnici v ulici. Když prší, stačí když teče přes ně voda a hned řvou také. Je to děsně citlivé. To tažné bys tam správně neměl mít napevno, ale vyndavací.

mne funguju uplne rovnako ked prsi aj ked je sucho. Nezaregistruju ani obrubnik. az vecy cca 15cm nad zemou, takze myslim ze s tym nieco mas

Editováno: , autor: danone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne funguju uplne rovnako ked prsi aj ked je sucho. Nezaregistruju ani obrubnik. az vecy cca 15cm nad zemou, takze myslim ze s tym nieco mas

Myslím že ne, jinak fungujou naprosto spolehlivě. Jen jsou prostě hodně citlivé a berou skutečně každé přiblížení čehokoliv k nárazníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...