Přejít na obsah

Felda nesatrtuje po dešti


Feldar

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, mám feldu benzín 1.3, jednobodové vstřikování, a po dešti potvora nestartuje. Starter hrká ale zkrátka nechytne. Do felicie mi neteče, pojistková skříň suchá, v motorové části žádné viditelné vlhko. Jakmile vyschne jede dobře.

Poraďte prosím nějaké tipy kde hledat příčinu a já ji pak nějak zkusím :prc: . Mám podezření na kostru někde, ale ani nevím kde všude je ukostřena, poradíte?

Díky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, mám feldu benzín 1.3, jednobodové vstřikování, a po dešti potvora nestartuje. Starter hrká ale zkrátka nechytne. Do felicie mi neteče, pojistková skříň suchá, v motorové části žádné viditelné vlhko. Jakmile vyschne jede dobře.

Poraďte prosím nějaké tipy kde hledat příčinu a já ji pak nějak zkusím :prc: . Mám podezření na kostru někde, ale ani nevím kde všude je ukostřena, poradíte?

Díky za rady...

Ahoj, zkus proměřit nebo půjčit a vyměnit na zkoušku hallův snímač otáček nad převodovkou a čidlo teploty a pak mi sem napiš. čiao

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zkus proměřit nebo půjčit a vyměnit na zkoušku hallův snímač otáček nad převodovkou a čidlo teploty a pak mi sem napiš. čiao

Ahoj, máš nějakou zkušenost že by tyto součástky byly vadné nebo do nich zatékalo? Ani jedna věc se mi nějak nezdá moc logická- problém je při dešti resp vlhku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, mám feldu benzín 1.3, jednobodové vstřikování, a po dešti potvora nestartuje. Starter hrká ale zkrátka nechytne. Do felicie mi neteče, pojistková skříň suchá, v motorové části žádné viditelné vlhko. Jakmile vyschne jede dobře.

Poraďte prosím nějaké tipy kde hledat příčinu a já ji pak nějak zkusím :prc: . Mám podezření na kostru někde, ale ani nevím kde všude je ukostřena, poradíte?

Díky za rady...

skús iné vysokonapeťové trafo, to moje malo mikroskopické trhliny a robilo mi toto isté. Po výmene 100% spokojnosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...