Přejít na obsah

Sterace Aero Bosch


amogh

Doporučené příspěvky

Host Guest_P2M
jdou měnit i gumy u Valeo Aero, ale nechápu jak zjistíte, že ty gumičky , co si koupíte jako "spare", budou kvalitní...:) Jedině tam dávat gumy od Škodifky...

jinak k tý výměně - z 99% stejně jako Bosch

Jak jsi na to prisel, ze jsou menit gumicky i u Valea - ja je mel rozdelany a tvrdim, ze ne...

s přítelkyně bráchou jsem je zkracoval, protože na jeho auto nešlo sehnat správný provedení a gumička šla přitom ven ;) Zkusim sehnat nějaký na výhoz a nafotit to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jdou měnit i gumy u Valeo Aero, ale nechápu jak zjistíte, že ty gumičky , co si koupíte jako "spare", budou kvalitní...:) Jedině tam dávat gumy od Škodifky...

jinak k tý výměně - z 99% stejně jako Bosch

Jak jsi na to prisel, ze jsou menit gumicky i u Valea - ja je mel rozdelany a tvrdim, ze ne...

s přítelkyně bráchou jsem je zkracoval, protože na jeho auto nešlo sehnat správný provedení a gumička šla přitom ven ;) Zkusim sehnat nějaký na výhoz a nafotit to ;)

Zkratit ano, to je jasny, ale nechapu, jak sla gumicka ven, to jsem zvedavej :) Mozna zmenili vyrobu? Ale to se mi nezda - ty moje josu vazne jeden kus cely to raminko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jdou měnit i gumy u Valeo Aero, ale nechápu jak zjistíte, že ty gumičky , co si koupíte jako "spare", budou kvalitní...:) Jedině tam dávat gumy od Škodifky...

jinak k tý výměně - z 99% stejně jako Bosch

ja sem si je koupil v interspare :smich:

rikam ze sem to chtel zkusit takze sem neresil kvalitu gumicek ale to jestli tam vubec pujdou, a oni tam jsou a pekne stiraj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase až taká tragédia to nebola. Vodičov som len rozdelil v pánte (odvŕtal nit) a urobil kombináciu, spodná časť z Fabie a horná z Pola. U spolujazdca som sa na to vybodol a v dielni mi odrezali ramienko a navarili vrch z Pola. Vybrúsil som, nafarbil som a už to fičí. Už by som tak robil aj ten vodičov. Menej práce a výsledok beztak perfektný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...