Přejít na obsah

Sterace Aero Bosch


amogh

Doporučené příspěvky

tak to jde jako po masle, kdyby se zase nekdo tazal nebo dokonce chtel kupovcat znovu cele sterace tak netreba:-)

gumicky jsem koupil v intersparu, sterac rozebral a vse je v poho -_- prace asi na 5 minut

Kupoval si originál gumičky od Bosche, nebo to byly nějaké neznačkové?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak presneji jak na to

odtrhl jsem mirnou silou oba konce sterace (takovy ty zakoceni) pod jednim z nich je gumifcka zaseknuta pod pliskem, ted staci sroubovakem nahnout a uz gumicku pekne vytahnete ven, pak date novou, plisek zase prihnete klestemi zpet, zadelate zaslepky (ukonceni) a je hotovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice nemam bosche, ale nevis, jestli gumicka nejde vymenit na VALEO steracich ? mozna to je spis otazka pro P2M, ale kdyz tu vidim to tema :)

No nejsu si jistej jestli je řeč o aerech nebo klasickejch.

jo ja myslel, ze je jen "jeden" typ .. jedine aero

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice nemam bosche, ale nevis, jestli gumicka nejde vymenit na VALEO steracich ? mozna to je spis otazka pro P2M, ale kdyz tu vidim to tema :)

Valeo NELZE - mam je, zkousel rozebirat, ale nejde to - ten sterac je jeden monolitickej blok - raminko + gumicka je jeden kus - bohuzel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice nemam bosche, ale nevis, jestli gumicka nejde vymenit na VALEO steracich ? mozna to je spis otazka pro P2M, ale kdyz tu vidim to tema :)

Valeo NELZE - mam je, zkousel rozebirat, ale nejde to - ten sterac je jeden monolitickej blok - raminko + gumicka je jeden kus - bohuzel :(

aha diky, me to napadlo az jak jsem videl tohle tema, ze bych se na to mrknul - ale to by bylo stejne az o vikendu .. tak mam aspon usetrenou "praci"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

amoghu nemas prosimte nejakou fotku tech boschu na aute ? zacinam premyslet, ze bych priste radsi koupil bosche a jestli by vypadaly aspon trochu jak valea, tak bych nevahal ( valea mi padly do oka hned pri prvnim nasazeni .. snad to nebude znit moc blbe :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted nechapu co myslis

aero sterac je jeden dil misto puvodniho "raminka"

nebo raminkem myslis tu cast od nahonu ke steraci? ale to nevim proc to chces menit

chcem komplet od toho miesta kde je to ukotvene (kvazi pod kapotou) az po gumicku.

nechcem len dat dole povodnu gumicku s ramienkom a nasadit na stavajuci(zelezo) stierac len nadstavec aero.

To nieje ono, vtedy to dost trci.

Chcel by som komplet

vyraba sa na fabku komplet?

Preco to chcem menit, ak mam ma Aero tak cele a nielen vrch co vidiet, ale aj to kovove ramienko co dzri na motorceku (to co je medzi kapotou a sklom)

blbo sa mi to vyjadruje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jdou měnit i gumy u Valeo Aero, ale nechápu jak zjistíte, že ty gumičky , co si koupíte jako "spare", budou kvalitní...:) Jedině tam dávat gumy od Škodifky...

jinak k tý výměně - z 99% stejně jako Bosch

Jak jsi na to prisel, ze jsou menit gumicky i u Valea - ja je mel rozdelany a tvrdim, ze ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...