Jump to content

Zastřelený zloděj Octy


Dodo-Kolín
 Share

Recommended Posts

Já jsem také pro ale oba dva je měl zastřelit lol co s takovíma ..... akorát je potom musíme živit když jsou na dovolené za mřížema nakonec to ještě dopadne tak že budou toho policistu popotahovat a nebo soudit hol tady je na tom v tomto státě grázl líp než slušnej člověk bohužel :crutch:

Link to comment
Share on other sites

Toto je standartní postup v trestním řízení, samozřejmě bude zahájeno i proti pachatelům trestné činnosti-tedy zlodějům. V případě toho mrtvého-tam to bude odloženo.

Jinak se vždy musí prověřit oprávněnost použití zbraně u policisty-to by si potom mohli policajti střílet, jak by je napadlo-a to by se asi občanovi nelíbilo. Každopádně by to měl ten policista uhrát na nutnou obranu.

Edited by Standis
Link to comment
Share on other sites

No jasny ze by to meli brat jako jeho obranu. Sak ho ten corkar mlatil za jizdy a taky by ho mohli pri prvni prilezitosti ocesat nekde o strom nebo jine auto.

Ja mu fandim, je to jeden z mala policistu, co se drzi hesla pomahat a chranit. Meki by mu za odmenu dat zajezd nekam na malorku , na zotavenou. A taky by mu meli zvednout plat. Proste je to pan policajt a ja smekam. :palec2: :palec2: :palec2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...