Přejít na obsah

HHC a TPM


chipmen

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Z tlacitka musi jit 4 draty  pozice 2 =  kostra

                                         pozice 3=  58d ( osvetleni tlacitka)

                                         Pozice 4=  15a - napajeni

                                         pozice 6 =  do jednotky ABS

Ted se divam na schema co mam ja a tam mi jde drat do ABS na pozici 41 ale jtfcobra ma ve schematu pozici 27. Tak a ted teda kam to ma jit??

Jtfcobra ma ESP a ja jen ASR - muze byt rozdil v tom?? Ale ve schematu mam napsano "ridici jednotka ABS s EDS a ASR/ESP " 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 10 měsíců později...

Chtel bych poprosit o radu s kodovanim TPM u ABS/ESP jednotky s oznacenim 1K0 907 379 AN Component: ESP MK60EC1 H45 0107 a kodovani ma 113B201C092400FD881004EA902000412800. Nezobrazuje se mi totiz moznost zaskrtnout ve VCDS polozku TPM.

___________________________________________________

edit: "VYRESENO" stahl jsem nove labely do programu a polozka pro TPM uz tam je.

Kdyby nekdo nekdy treba potreboval, tak u me to bylo kodovani misto 28 na konci kodu 2C (byte 16)

Zapojeni trech kabliku jsem udelal paralelne k tlacitku ESP (2x pro osvetleni a 1x kostra) - barevne znaceni kabliku u dokoupeneho komponentu se shodovalo a pak uz jen protahnout do motoru k jednotce ABS kde se napinovala pozice 35 (plati pro jednotku s oznacenim MK60EC1 a 47polovej konektor)

post-51548-0-81478400-1340864672_thumb.j

Editováno: , autor: OctaviaLUB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zalezi kudy to chces tahnout, ale asi je nejednodussi stranou u spolujezdce (nekdo muze mit lepsi trasu, ale ja to delal tudy).

Jelikoz asi nebudes mit dostatecne dlouhy kabliky u ESP tlacitka a navic jsou svazky vetsinou chycene svorkama, tak budes muset vycvaknout ramecek kolem radia a pak demontovat panel climatronicu/climaticu. Potom odsroubovat spodni cast palubovky u spolujezdce s odkladaci schrankou ... pozor na konektory svetla a vypinace airbagu.

V motorovem prostoru odehnout kus tesneni u plastu u steracu a tento plast nadzvednout, aby jsi se dostal k pruchodce. Pruchodku jsem si propichnul a z venku dovnitr jsem si pruchodkou protahl pruzinovej drat a pomoci neho jsem opatrne vytahl kablik.

Editováno: , autor: OctaviaLUB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...