Přejít na obsah

Sněhová kalamita


johnxx

Doporučené příspěvky

mě se nejvíc líbí, že porád v tv ukazujou jakou maj v Praze kalamitu! trochu sněhu a můžou se všici zbláznit. To u nás na vesnici napade 30cm a čekáme třeba 3-4 dny, než to protáhnou! ještě, že tu máme jednoho schopného zemědělce a protáhne aspoň hlanvní silnici, když na to silničáři tady u nás se.ou!

Normálně se moc do diskuzí nevměšuju ,ale s tou Prahou to nebude tak jednoznačný. Na naší Ph4 jsem viděl pluh jen na hlavních silnicích.Boční ulice a to ani nemluvím o parkovišti je absolutně netknutá.Teda když pominu místa,kde se chudák řidič snažil vyhrabat auto a jako správnej koumák to naházel před auto souseda ( no je to nejblíž ).Na autě cca 30cm sněhu a jako jedinej blb jsem to lopatou nosil cca 10m na trávu).Tady to bude taky o tom,že velkej pluh v malejch ulicích ani neprojede a malý multikrávy s pluhem nemaj šanci tu vrstvu odhrábnout.Buď rád,že máš v rezervě alespoň ten traktor.V Praze ti nepomůže nic.Vona ta Praha není zas takovej ráj zaslíbenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

díky kalamitě jsem poznal, že má OII 1,9tdi umí jet i za 4,4l ............

nikday jsem takovou spotřebu neměl, jel jsem kadan - praha a divil jsem se, co je to tam za číslo :prc: kdyby to tak bylo pořád!!!!

ale na cestě zpět už se to trošičku vrátilo do normálu,dojel jsem a průměr 5,2 na trase cca 230km,ale i tak hezký ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...