Přejít na obsah

origo BT handsfree


Doporučené příspěvky

Ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit? Mám Oct. II 2006 bez maxidotu a MF volantu. Rád bych věděl jestli je možno dodělat tam origo BT HF ? Ať jsem hledal jak jsem hledal nikde jsem nenašel. Popř. je někdo kdo by mohl HF sehnat i namontovat za rozumnou cenu? Praha a okolí. Předem moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit? Mám Oct. II 2006 bez maxidotu a MF volantu. Rád bych věděl jestli je možno dodělat tam origo BT HF ? Ať jsem hledal jak jsem hledal nikde jsem nenašel. Popř. je někdo kdo by mohl HF sehnat i namontovat za rozumnou cenu? Praha a okolí. Předem moc díky

Ahoj, napis mi PM, myslim, ze bych ti mohl pomoci... :)

Celkem o tech jednotkach dost vim a tak vim co, kde, jak a za kolik :)

...obecne se GSM II prodava i bez maxidotu, ten je zapotrebi jen u GSM III

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě této dodělávky, bych doporučoval mít v autě aspoň Bolero, Amundsena nebo Columbus(řada GSMII). Tím lze pak HF ovládat. Jinak můžu doporučit co se týká kvality zvuku, ale bohužel komfot ovládání bez dotykového rádia nebo navigace bude nulový. Případně dát Maxi-Dot, ale ten dneska už taky mnoho neřeší(lze použít jen HF sada z řady GSMII: 1Z0 035 729 bez indexu nebo s indexem B a nebo GSMIII - jak 5N0 035 730 A tak B verze, ale nutností je mít telefon s podporou rSAP = režim vzdálené SIM karty). GSMIII nelze bez Maxi-Dotu vůbec používat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...