Přejít na obsah

Columbus, handsfree zkresleny zvuk pri telefonovani, nefunguje zmena hlasitosti


Doporučené příspěvky

Ahoj, mam S3 FL 2021, posledni dobou mam zkresleny zvuk u HF pri telefonovani. Telefon je pouzit pres bluetooth. Je to nepouzitelne. Pomuze, ze radio restartuju dlouhym podrzenim zapinaciho tlacitka. Pak jde vse zretelne a v pohode. Minuly tyden jsem byl v autorizaku, dali tam nejnovejsi SW a stejne to blbne. Telefon je iphone 14.

Stava se to nekomu take?

Editováno: , autor: mrazikxrnew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • mrazikxrnew změnil název na Columbus, handsfree zkresleny zvuk pri telefonovani
  • mrazikxrnew změnil název na Columbus, handsfree zkresleny zvuk pri telefonovani, nefunguje zmena hlasitosti

Stejný problém tzn. nepouzitelny zvuk přes HF, nešlo ovládat hlasitost, zamrzání a restartování infotaimentu za jízdy.. zřejmě po aktualizaci cca 2,3 týdny zpět. Projevovalo se to naráz na různých mobilech. V autorizaku udělali předevčírem zřejmě úplný reset ale pomohlo to :) Ztratíte tím všechna nastavení i propojení s mobilem do MyŠkoda tzn. čeká vás pak práce navíc. Po resetu to opět nutí aktualizace tak snad neskončím v kruhu..

EDIT: vyžádal jsem si přesné info co s tím provedli, hodím to sem.

Editováno: , autor: rimsy2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Peka napsal:

To by bylo dobré kdyby jsi napsal co ti s tím udělali.Ja dnes vyzvedl auto ze servisu s tím, že pane máte to opravené nahráli jsme vám tam nejnovější software 0324.do hodiny od vyzvednutí se závada začla projevovat znova.

Ja to mam uplne stejne, jak pres kopirak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera ráno dál na infotaimentu obnovit tovární nastavení a od tej doby se mi nestalo ani jednou že by se zasekl zvuk nebo byl zkreslený zvuk HF ani zamrzání a restartování infotaimentu za jízdy.musi se pak ale všechno nastavit jak psal římsy 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se do klubu :-(. Nejhorší je HF, když mi volá nějaký zákazník. Původně jsme se domníval, že za to může nový telefon, který jsem před cca 2 týdny připojil, pár hovorů v pohodě, další nepoužitelný a tak pořád dokola, ale vidím, že je v tom nevinně... Zkusím teda obnovit tovární nastavení.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem provedl to obnovení do továrního nastavení, tak uvidíme na jak dlouho to pomůže. Je to ale docela "vopruz" to znovu všechno nastavovat. Moc nechápu, k čemu jsou ty uživatelské profily a co je v nich uloženo když se to musí nastavovat prakticky odznovu. čekal bych, že právě různá rozložení obrazovek atd bude součástí toho profilu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, lucky.jack napsal:

Co udělá telefon, když ho dáš do továrního nastavení?  To samé se stane v autě. Holt nic nenormálního. 

Ano, a pak se na telefonu přihlásím a stáhne mi to uživatelská data, tj. jaké jsem měl neinstalované aplikace, znovu mi jen samo stáhne, nastaví stejné vyzvánění, tapetu,... 

 

A navíc se mi nestalo, že bych musel dávat telefon po aktualizaci do továrního nastavení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také patřím mezi postižené, zvuk z handsfree absolutně nepoužitelný a protistrana mne vůbec neslyšela. Ale do továrního resetu se mi zatím nechce.

 

Edit 13.9. : Aniž jsem cokoliv udělal, zvuk je opět normální 😉

 

Editováno: , autor: Mira96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...