Přejít na obsah

Vozíte s sebou servisku?


Stepnicka

Doporučené příspěvky

Klasika v origo futralu se vsema dokladama od auta. Ze me auto vykradou a vycorujou doklady, je mensi pravdepodobnost, ze bych to nekde ztratil, pokud to budu tahat vsude ssebou. Pokud ti ji ukradnou, nebo ji ztratis, tak ti v servisu muzou podle zaznamu v kompu udelat duplikat. Udelat si kopii prvni strany a tu mit doma treba u velkyho TP se muze hodit. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servisku mám neustále ve vozidle.....pak jsem si jí taky naskenoval do PC.....a po každé prohlídce doskenuju danou stránku........a v případě ztráty mám doklad :)...a pokud servisujete v ofiko - origo servisu škoda....jste v databázi...tudíž vydat duplikát není problém......

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Blacky: Doklady jako třeba řidičák, OTP snad bereš s sebou nebo to necháváš taky v autě? Jinak já pořád nosim batoh

a mám to v něm, jinak bych to asi taky brzo ztratil. :D

jelikoz jezdim ruznema autama a mym taky obcas nekdo jinej, tak mam oddeleny doklady moje a doklady od auta. Tedy OP, RP, karticka pojistence, kreditka, vstupni karty atd porad u sebe a doklady od auta, tedy OTP, emise asistencni karty ustrizek od dalnicky mam v knize provozu, resp tom origo skoda futralu v aute. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Blacky: U toho služebního auta to chápu, jelikož s ním jezdí každou chvilku někdo jiný. Mně šlo právě o ty osobní doklady, resp. jsem měl na mysli soukromý auto a doklady od něho. Taky je tam nenechávám. Člověk nikdy neví.

Editováno: , autor: mambo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, díky za odpovědi. Z toho tedy vyplývá, že servisku vozíte...

Já zas jí nevozil na kratší vzdálenosti a na delší jo, ale už mě to přestalo bavit (myslet na to...).

No, říkal jsem si, že kdybych měl poruchu, zavolám na asistenci Škoda a podle VIN tam mají databázi a zjistí, že mám záruku mobility a postarají se o mě... Na druhou stranu, když mi auto ukradnou a budu mít servisku doma, tak mi už bude stejně na prd, možná jako suvenýr :-) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si,že vozit servisku je zbytečný.Kdy se ti něco stane, tak tě stějně odtáhnou do nejbližší škodovky, kde zjisti,že to maš pravidelně servisovany,tak ti to spravý, udělaji protokol a ten si doma v klidu do servisky založím a je to. Zbytečný tahání papírů si myslim. V R ty odkladaci prostory moc extra velke nejsou, krom te pod sedackou,takže co nemusim,nevozim. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoo ja mam v R spoustu odkladacich mist, takze v poho. Knihu provozu mam ve dverich u ridice. ;)

BTW: pokud mi nekdo auto ukradne, je uplne jedno, jeslti ma OTP, nebo ne. doba, nez kradez nahlasim a jeho treba budou nahodne kontrolovat je zanedbatelna. A pak uz se muze ohanet treba OTP od Papamobilu. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si,že vozit servisku je zbytečný.Kdy se ti něco stane, tak tě stějně odtáhnou do nejbližší škodovky, kde zjisti,že to maš pravidelně servisovany,tak ti to spravý, udělaji protokol a ten si doma v klidu do servisky založím a je to. Zbytečný tahání papírů si myslim. V R ty odkladaci prostory moc extra velke nejsou, krom te pod sedackou,takže co nemusim,nevozim. ;)

Prave ze kvuli toho odtahu bys ji mel mit u sebe. Mne to doporucili v servise,tak ji mam v aute. Jeden nikdy nevi... a ohledne kradeze,kdybych mel mit strach ze mi vyberou auto,tak to bych nesmel mit zadnou vybavu ale nejakou HOLOTU aby nebylo co ukrast :smich: ,protoze dneska ti vemou vse co nemas NAPEVNO....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...