Přejít na obsah

REPRO DO YETIHO


Doporučené příspěvky

Ahojte , som cerstvym majitelom yetiho, vo vybave advantage, autoriado swing. Chcel by som si dodatocne domontovat do predpripravenych tovarenskych otvorov dodatocne repro , lebo sa mi zda ze to co tam mam nieje uplne dobre, a hlavne repro je len vpredu .

A teraz moje otazky.

1. DOMONTOVAVAL UZ NIEKTO DALSIE REPRO DO TOHTO AUTA? AK ANO NECH DA SKUSENOSTI, NECHCEM ZIADNY SUBWOOFER ANI ZOSIK, LEN REPRO DO DIER KTORE SU TAM

2.SU V DIERACH UZ PREDPRIPRAVENE KABLE ALEBO ICH TREBA NA NOVO TAHAT?

3. AKE ROZMERY SU VLASTNE V TYCH DIERACH ,LEBO V MANUALI SOM TO NEJAK NENASIEL, MOZNO SOM SLEPY A HLUCHY :)

4. ODPORUCTE PRIPADNE AKE REPRO , JA UVAZUJEM NAD JBL GTO, ALEBO INFINITY

dakujem za postrehy a rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě tam budou standardní 13cm. Tak jako je ve většině vozů ŠKODA.

Přes redukci tam půjdou osadit i 16,5cm. Pokud máš ve výbavě uvedeno

autorádio, tak to znamená, že kabely tam jsou. Otázka je jaké máš

požadavky na výkon. Protože ty škodovácké jsou moc tenké.

Víc info nalezneš na stránkách s Octavií nebo Fabii 1.

(nebo v sekci instalační manuály)

Základ je umět bezpečně sundat a nasadit výplň dveří.

Až to budeš dělat tak to všechno nafoť ať se poučímekol-45.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

S tou kabelazi nevim nevim??? Mam FII a dodelaval jsem si repro do zadnich dveri. Mel jsem pripravu pro radio a kabelaz tam nebyla... Musel jsem si ji doobednat u HTC Car Vsetin coz je dodavatel repro pro Skodovku. Repro jsem mel origo ze Superba 2 repro 2 vysky. Psal jsem dotaz do HTC zda by mi poslali jen kabelaz a nebyl problem poslali origo jen jsem si to musel natahnout. Tak mrkni jestli tam jsou kable a kdyz ne tak mrkni na HTC a uvidis. Od HTC to mas origo vcetne delky kabelu atd... jinak v sekci FII/ROOM Audio je navod jak sundat tapecy podle me to nebude zas az takovy rozdil. Zapojeni jsem zvladnul a to je pro me elektro SPANELSKA VESNICE :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem pekne za tip :) uz som napisal do HTC a idem nastudovat ten navod. predpokladam ze princip upevnenia tapaciru dveri bude podla mna rovnaky, len upevnovacie body sa budu lisit vzhladom na rozdiel v tvare tych dveri. predpokladam, ze su tam pouzite tie "jednorazove" spojky. daju sa zohnat nove v pripade, ze by som niektore pri demontazi poskodil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Já se na to chystám hned,jak mi auto dorazí domů.Psal jsem do Octavia fora:

Prosím o radu-ve čtvrtek přebírám nového Yetiho ve výbavě Ambition-v základu radio Swing+přední repro.

Hraje to k uzoufání hrozně,poprosím o radu kde začít.

Moje představa je výměna předních repro+ kabelů+vytlumení dveří.Je ke kvalitnějším předním repro v ceně 1500-2000KČ potřeba zesilovač a lze na Swing vůbec připojit?Zástavba wooferu nepřipadá v úvahu z důvodu kočárku v kufru.

Cenová představa je kolem 3 tisíc,když to nepatrně přelezem,hlady nezahynu.

Píšu to sem,moc lidí zatím Yetiho nemá,takže je tam o radu nouze-předpokládám ale,že se repro osazuje stejně jako u O2

Děkuju Petr.

a dopověď od člena fancarhifi,který má dostaek zkušeností:

...popravdě nevím jestli to v Yetim je jako v OII...pokud ano tak by jsi tam mohl použít tyto kompa...

http://www.fancarhif...Renegade-RX6-2C

...s použitím repro redukce...

http://www.fancarhif...ukce-Octavia-II

...pokud teda tam jsou OEM jako v OII

....Renegade můžeš bez obav zapojit na SWING...nepotřebují externí zesilovač a zajistí dostatek dynamiky.

Už se teším,sám to dělat nebudu-využiju autoRS Pardubice,kde mi montovali hudbu do Fabie 2 a byl jsem moc spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám tu nabídku od prodejce na montáž repro do Yetiho,příští týden do toho pravděpodobně půjdu:

Dobrý den, reproduktory bych doporučil MTX Audio RTS652. Jedná se o

dvoupásmový komponentní systém s hedvábnými 19 mm výškami. Předností je

sytost středu a neagresivnost výškových reproduktorů a I při zapojení na

pouhé autorádio opravdu zajímavá dynamika zvukového projevu s vyvážeostí

všech pásem. Montáž je možná samozřejmě I na originální autorádio.

Jedná se o tyto reproduktory:

http://www.revilohifi.cz/reproduktory-cz/komponentni-cz/160-165mm-cz-2/mtx-a

udio-rts652.html

Co se týká ceny kompletní dodávky včetně instalace:

Reproduktory MTX Audio RTS652 1990,-Kč

2x tlumící materiál Vibraflex 25 638,-Kč (klasická cena 395,-Kč/plat,

při koupi reproduktorů tlumení cenově zvýhodňujeme)

3m repro dvoulinky 2x2,5qmm 87,-Kč

Instalace 1200,-Kč (započteny I MDF

redukce apod.)

Kompletně cena tedy: 3915,-Kč

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat,

S přáním hezkého zbytku dne,

Jiří Karlovský

Dávám to sem jen pro ilustraci jako možnost,jak řešit za relativně málo peněz výrazné zlepšení zvuku-slyšel jsem to hrát v O2 ,pouze přední repro,vytlumené dveře a je to fakt bomba!!!!

Neveřil bych,že je to možné docílit bez zesilovače.

V dalším kole budu řešit zadní část-hodně lidí mi důrazně rozmlouvá montáž do zadních dveří a vyzdvihuje ovály do zadního plata.Tam už bude zesík nutný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

...pokud je vybava Active/Ambition, kde nejsou bez priplatku zadni reproduktory, tak dozadu zadna kabelaz nevede, coz to dost prodrazi :-(( Prekvapuje me ta cena 1200 Kč za praci - to je velmi velmi slusny, jeden z mistnich prodejcu celou tuhle akci (dodelani repro dozadu) odhadoval na 8-10.000...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...